Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів стане по-особливому чистим!


Чернігів стане по-особливому чистим!

Анастасія Прядко з самого ранку прибирає опале листя у парку в центрі міста. Хоча і тяжко, та дівчина не зупиняється. Адже така робота приносить їй велике задоволення. Квіти, дерева й земля – це те, що вона обожнює понад усе.Настя, а разом із нею ще десятеро молодих людей з особливими потребами, колишні вихованці Чернігівського реабілітаційного центру №2. Нині вони студенти ліцею залізничного транспорту. Саме тут вперше у Чернігові цьогоріч створили інклюзивну групу, де особливі діти зможуть самореалізуватися у подальшому житті і здобути собі професію.

За ініціативи та підтримки «Зеленбуду», експериментальний набір студентів розпочали за спеціальністю «озеленювач». Сьогодні для цих дітей особливий день. Вперше у житті вони проходять свою студентську виробничу практику. Старанно працюють на благо міста.


Ірина Новик більше 30 років пропрацювала у «Зеленбуді» озеленювачем. Тому намагається поділитися зі своїми підопічними усіма тонкощами цієї професії. Викладає у них і теоретичні матеріали, і навчає як їх застосовувати на практиці. Каже, працювати з такими дітьми для неї незвично, але в задоволення. Студенти слухняні і старанні.

Майбутні озеленювачі опановуватимуть спеціальність протягом 8 місяців. І вже навесні зможуть працевлаштуватися до «Зеленбуду».

Вже від завтра старанні особливі руки будуть прибирати від листя інші куточки Чернігова. Практика триватиме протягом 2 тижнів. Тож обласний центр за цей період стане по-особливому чистим.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: озеленювачі, практика, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект