Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко, протягом наступних 5 років на посаді мера, планує стати кращим за «свого попередника»


Атрошенко, протягом наступних 5 років на посаді мера, планує стати кращим за «свого попередника»

Наступні 5 років міським головою Чернігова буде Владислав Атрошенко. За попередніми підрахунками «Ліги виборців», 80% чернігівців, які прийшли на виборчі дільниці 25 жовтня, своїм голосом підтримали діючого мера.Ранкова нарада в муніципалітеті почалася з подяки Атрошенка містянам, які, незважаючи на всі обмежувальні заходи, здійснили волевиявлення.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Хотів подякувати всім тим виборцям, які довірили мені, які міському голові, і нашій команді працювати наступні 5 років. Кожна людина йшла на вибори з ризиком для здоров’я, для того, щоб віддати за мене голос, це дорогого коштує, тому будемо всі разом відпрацьовувати».

Своїм підлеглим міський голова дав доручення проаналізувати, як пройшла організація виборчого процесу, чому на деяких дільницях були черги і зробити відповідні висновки. Адже, аби вибори пройшли безпечно і швидко, місто збільшило на 135 одиниць кількість кабінок для голосування.

Прокоментував міський голова і різницю стосовно кількості голосів за нього між попереднім опитуванням і остаточним результатом екзит-полу.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми бачимо відповідь в великій кількості зіпсованих бюлетенів. А саме, близько 7%, тобто у нас в місті приблизно 80 тисяч проголосувало людей, з них до 4 тисяч зіпсованих бюлетенів».

Офіційні результати будуть протягом 12 днів. Це визначено виборчим законодавством.

Поки комісії продовжують приймати бюлетені і протоколи, вже після чого візьмуться за остаточний підрахунок.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Щодо другого терміну, я це рішення прийняв не відразу. Я його приймав дуже важко. Я його приймав, розуміючи всі ризики. І я прийшов на другий термін працювати. Другий термін такий, або його можна прогуляти, а це не в моїх правилах, або треба позмагатися. Очевидно з ким, з самим собою позмагатися – з попереднім міським головою. Треба змагатися з собою».

Анонсував Владислав Атрошенко зміни підходу до роботи зі своїми підлеглими – або всі працюють однією командою, або працевлаштовуються за межами міської ради.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо в перший термін я більш обережно ставився до підлеглих, десь не завжди робив зауваження, які потрібно було би. На другому терміні у мене стримуючих цих факторів не буде».

Попереду 5 років напруженої роботи, зважаючи на те, в якому напрямку рухається країна, зауважив Атрошенко. І в його планах протягом всього часу наполегливо працювати для свого міста.

Входити в антипрезидентські коаліції діючи міський голова не збирається. Як і підігрувати будь-яким силам, які розхитують і без того складну ситуацію в Україні.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «В мене одна країни. Інших паспортів в мене немає. Я пов’язую своє майбутнє і майбутнє своїх дітей з Україною. На сьогоднішній день обраний Президент України. Є питання до його команди або немає питань до його команди, але це наша з вами країна. І ми можемо або просто втрачати час і займатися якоюсь голослівною критикою, або на своєму місці, на своїх посадах робити все те, щоб наша країна хоча би не так стрімко летіла вниз, в прірву».

Працювати має вся команда «Рідного дому». За цим прискіпливо слідкуватимуть, зауважив Атрошенко. Аби люди не пожалкували про свій вибір, який віддали представникам цієї сили на рівні депутатів обласної, районної та міської рад.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, другий термін, вибори, нарада, мер, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект