Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Що бажають чернігівці переможцям місцевих виборів?


Що бажають чернігівці переможцям місцевих виборів?

25 жовтня чернігівці обрали міського голову, депутатів міської та обласної рад. Переможці вже дякують своїм виборцям. А що люди бажають переможцям?«Щоб працювали для людей, для народу. Це саме головне. Для того вони туди нами й були обрані».

«Ми дуже сподіваємось, що їм вдасться всі плани, які вони запланували. Тому що все, що відбувається в нашому місті, дуже радує всіх нас».

«Досягнень. Хай краще зроблять, чим зробили. Я голосувала за Атрошенка. Я йому дякую. За 5 років дуже помітна його робота в місті. Він трудився. Але люди різні, багато хто говорить негативного. Але в нас завжди так: хто краще працює, за того й говорять недобре. Тому бажаю йому та його команді успіху».

«Победителю пожелаю, улучшать город, реализовать свою программу, так как многие обещают, но по результату программу не выполняют».

«Чернигов в последнее время преобразился в лучшую сторону. Хотелось, чтобы эта тенденция продолжалась».

«Бажаю, щоб було здоров’я для того, щоби наше місто процвітало, стало ще красивішим. Але у мене є одне прохання для переможця. Він ходить по всіх територіях, а хай прийде у двір на Мстиславську, 34 та 48. Там паркан, який 10 років незаконно знаходиться на нашій прибудинковій території по рішенню суду».

То ж переможців місцевих виборів чекає наполеглива робота та виконання наказів виборців. А що чернігівці бажають аутсайдерам, тим, хто програв вибори?

«Прийняти достойно поразку і також займатися чимось корисним в цьому житті».

«Бажаю удачі на наступних виборах».

«Хай вчаться у тих, хто краще них працює».

«Не здаватися, якщо у них шляхетні ідеї і засади, то думаю, все у них буде добре».

«Прийняти ці вибори та далі жити. Якщо хочуть бути в міській раді, районні, то треба рости».


Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування, вибори, побажання, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект