Українські левиці перемагають

25 жовтня у київському клубі «Атлас» проходив другий сезон Ліги жіночого боксу у форматі битви між командою «Українські левиці» та збірною з різних міст України. До команди «Українцські левиці», яка виступає на вітчизняних рингах та за кордоном вже близько 2 років, входить і чернігівська боксерка Катерина Рогова. Зараз вона займається у тренера Валерія Бондаренка.Катерина Рогова, чемпіонка України з боксу, призерка Чемпіонату Європи, майстер спорту України з боксу: «У цьому поєдинку я зустрілася з дівчиною із Херсону. Після поєдинку я відчувала гарні емоції, коли підняли руку. Думаю, не зупинятися і йти далі. Взагалі, я тренуюся два рази на тиждень на нашому міському стадіоні Гагаріна у дитячо-юнацькій спортивній школі «Атлет».

За свою 7-річну спортивну кар’єру Катерина Рогова здобула чимало відзнак. Вона є чемпіонкою України з боксу, призеркою чемпіонату Європи, майстром спорту України з боксу.


В період пандемії подібні заходи проходять без глядачів, але транслюються на офіційних сайтах.

Катерина Рогова, чемпіонка України з боксу, призерка Чемпіонату Європи, майстер спорту України з боксу: «Це шоу відбувалося без глядачів. В умовах пандемії нам не дозволялося навіть приводити своїх батьків, тільки один тренер мав бути з нами. Тому все відбувалося в онлайн форматі. Всі мої родичі та друзі дивилися бій онлайн. У нас в майбутньому буде чемпіонат України по дорослим, по жінкам, а також чемпіонат України до 22 років, який відбуватиметься в грудні».

Всього було 5 пар жіночих поєдинків, три раунди, кожен з яких йшов по 3 хвилини. Чернігів представляли боксерки Катерина Рогова, Валерія Ярошенко та Вероніка Корець, які і здобули перемогу у цих боях.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бокс, жіночий бокс, Катерина Рогова, спорт, Ліга жінок боксу, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект