Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Прогнози ЦВК: другий тур місцевих виборів може відбутися у грудні


Прогнози ЦВК: другий тур місцевих виборів може відбутися у грудні

Другий тур виборів мерів в окремих містах може відбутися не в листопаді, а в грудні. Такі прогнози дають у Центрі виборчкомів, якщо підрахунок голосів затягнеться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втомлені обрахунком голосів, члени виборчих дільниць мають ще вистояти чергу аби здати бюлетені ТВК


Оголосити результати вони мають право не пізніше як на 12-й день після голосування. Рахувати є часу до 6 листопада. Втім, поки що ЦВК не отримала даних від територіальних комісій. До них практично по всій Україні вишикувалися довжелезні черги із членів виборчих дільниць. Вже другу добу люди не сплять і намагаються здати протоколи та бюлетені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові «швидка» забрала голову виборчої дільниці

У тервиборчкомі натомість зауважують, у більшості випадків протоколи, які їм приносять, оформлені з порушеннями. Через тисняву, в чергах в Одесі двом людям стало зле. Їх забрала швидка. А на Київщині заступник голови виборчої комісії разом з мамою, яка теж у ній працювала, потрапила в ДТП. Втомлений чоловік заснув, врізався в вантажівку, яка їхала на зустріч. З травмами голови він нині в лікарні. А от мама загинула на місці.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, другий тур, ЦВК, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект