Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як громадські організації та політичні партії оцінили перебіг виборів


Як громадські організації та політичні партії оцінили перебіг виборів

На фінішній прес-конференції у прес-центрі «Чернігівський вибір», яка відбулася о 21-й годині 25 жовтня було не багатолюдно. Представники держреєстру виборців, громадських організацій та політичних партій, які офіційно спостерігали за виборчими перегонами оцінювали їх перебіг.За словами Юрія Паперного, керівника прес-центру, по Чернігову у місцевих виборах взяли участь близько 35% жителів. У Деснянському районі 35,5%, в Новозаводському приблизно 36%. Що стосується області, тут ситуація дещо інша.

Юрій Паперний, політичний аналітик:
«Низька явка. Але деякі регіони в області показують, що явка перевищувала і 40%. І найбільш цікава ситуація зараз складається саме навколо районних рад. Тому що політичне поле Чернігівщини змінюється і змінюється кардинально».

Кандидат в депутати до облради Олександр Селівон також зазначив, що такої низької явки на виборах ще не було. Він розповів, що на деяких дільницях, розташованих переважно у селах, люди взагалі не прийшли на голосування.

Звичайно місцеві вибори не обійшлися без порушень, але вони були незначні.

Володимир Андрійченко, представник КВУ в Чернігівській області:
«Один із таких цікавих фактів: в Михайло-Коцюбинській громаді під час голосування виборців за місцем перебування одна із членкинь дільничної виборчої комісії постійно вказувала виборцям, особливо літнім виборцям, як їм треба голосувати. Тобто це робилося нахабно і на зауваження член комісії не реагувала».

За словами Юрія Паперного, результати першого екзит-полу показали цікаві тенденції. Офіційні підсумки стануть відомі після опрацювання всіх протоколів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підсумки, вибори, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект