Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Храм у Киїнці невдовзі буде увінчаний золотим куполом із хрестом: 23 жовтня його урочисто освятили


Храм у Киїнці невдовзі буде увінчаний золотим куполом із хрестом: 23 жовтня його урочисто освятили

Мрія вірян усієї громади та проєкт, який не вдавалося втілити більше 10 років. Над храмом у Киїнці невдовзі зависочіє купол з хрестом, який 23 жовтня урочисто освятили.До радянських часів церква тут була на території цвинтаря. Нинішнє ж приміщення стараннями громади і віруючих переобладнали із будівлі колишньої церковно-приходської школи. Нещодавно також облицювали та замінили покрівлю. І, аби храм мав завершений вигляд, залишалося тільки встановити купол – символ неба та затвердження всього всесвіту.

Його проєкт з урахуванням конструкцій даху та будівлі розробили ще у 2010 році. Однак реалізувати його вдалося лише зараз. До того ж у максимально короткі терміни.


Зробити баню вдалося буквально за місяць. І везли її сюди із Дніпра. Тепер мають звести восьмикутний барабан, і власне змонтувати конструкцію.

Парафіяни, які зійшлися сюди з усієї Киїнки та довколишніх населених пунктів, кажуть, для них цей храм особлива святиня, де тепло і затишно як вдома. Однак, такої краси для нього навіть не чекали.

Сама церква розташована на пагорбі, а тому увінчана золотим куполом с хрестом височітиме над усім селом і принесе його жителям божу благодать, упевнені в громаді.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Киїнка, церква, золотий купол, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект