Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Про перспективи розвитку міських перевезень


Про перспективи розвитку міських перевезень

Громадський транспорт Чернігова має пере форматуватися. Якщо не буде досягнуто конструктивної співпраці з приватними перевізниками, доведеться максимально укріплювати комунальне підприємство. Такі акценти щодо перспектив розвитку міських перевезень зробив Владислав Атрошенко на оперативній нараді.Якщо будуть гроші, місто купуватиме нові автобуси для ЧТУ, акцентував мер.

Нагадаємо, цього року придбали 5 нових тролейбусів на чернігівському автозаводі. Уже незабаром вони вийдуть на маршрути.

Аби підтримати місцевого виробника, останні 4 роки місто купує тролейбуси саме на ЧАЗі. Уже назріла потреба більш тісної співпраці між виробником та ЧТУ, з таким проханням мер звернувся до керівників автозаводу.

Крім оновлення транспортного парку комунального підприємства, гроші також потрібні для оновлення тролейбусної мережі у Чернігові. Ці витрати передбачені цільовою програмою розвитку електричного транспорту міста на 2018-2022 роки. Комунальне підприємство забезпечує більше 60% усіх внутрішньо-міських пасажирських потоків, а також перевезення пільговиків.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ЧТУ, автозавод, тролейбуси, транспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект