Підсумки туристичного сезону 2020

Туристичний сезон 2020 у Чернігові позаду. Попри непрості карантинні місяці, цьогоріч місту легенд є чим похвалитися. В обласному центрі відбувалося багато цікавинок – фестивалі, різноманітні розважально-просвітницькі заходи, екскурсії від амбасадорів, рекорди міста та ще безліч всього. Про підсумки турсезону йшлося в інформаційно-туристичному центрі. Розпочали звіт з зимових свят.Цього року створили книгу рекордів Чернігова, де фіксували результати наймасовіших та найяскравіших подій. Там опинився і рекорд з борщу, де чернігівці звари і з’їли понад 200 літрів, і фестиваль повітряних змій, тощо. Ці заходи відвідали чимало туристів. Крім цього, запрацювало в місті легенд і школа гідів, яка випустила близько 20 досвідчених екскурсоводів. Діє туристична онлайн платформа «Чернігів тревел».

Олександр Шевчук нагадав і про проведення проєкту «Час» і «Мама пікнік», що вже стали традиційними. Про акцію до всесвітнього дня тварин, яка проходила у сквері імені Богдана Хмельницького. А новий проєкт «Силуети на склі» без сумнівно повинен привернути увагу туристів, адже в жодному місті України такої новації немає.


Підсумувавши результати, у ТІЦ зазначили, що загалом протягом цього сезону, туристи з зацікавленістю відвідували обласний центр і відкривали для себе наш славетний історичний куточок України.

Карантин не лише не став на заваді, а навпаки, збільшив чисельність відвідування туристами міста легенд і привернув до себе ще більшу увагу українців, переважно киян.

На досягнутому команда Туристично-інформаційного центру зупинятися не збирається. Надалі продовжуватимуть популяризацію туристичного потенціалу Чернігова на теренах України та інших держав світу. Для цього вже почали готувати перспективні проєкти на майбутнє. Завісу, що чекає на містян і гостей у 2021 році, поки не відкривають. Проте обіцяють, що обов’язково вразять новими туристичними подіями.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туристичний сезон, підсумки, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект