Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Незмінний рослинний еліксир від застуд: чернігівський травник розповів, як уберегтися від ГРВІ


Незмінний рослинний еліксир від застуд: чернігівський травник розповів, як уберегтися від ГРВІ

Як не захворіти на ковід чи інші вірусні болячки або щонайменше без ускладнень перенести захворювання? Відповідь банальна і досить проста – зміцнювати власний організм. Можливостей для цього вистачає і без відвідин аптеки. Лікарські трави.«Трава іван-чай. З давніх часів її заготовляли. В певні часи навіть мала бюджетоутримуючий ефект у країні. Цей чай зараз трішки призабувся, але відновлюється», – Олександр Хорошок, чернігівський травник.

Іван-чай – справжній еліксир здоров’я. Як пояснює чернігівський травник Олександр Хорошок, іван-чай – це скарбничка вітамінів і мікроелементів. Покращує складові крові, допомагає від стресів, безсоння.

«Нормалізує артеріальний тиск, усі обмінні процеси в організмі людини, чудово впливає на імунітет», – Олександр Хорошок, чернігівський травник.

Особливо корисний і – найголовніше – безпечний ферментований іван-чай із вітамінним комплексом.

«До складу входять – джерело вітаміну С – листя смородини та малини, листя чорниці, плоди шипшини й чорниці».


«Ми додаємо зібрану в лісі айву – джерело вітаміну С, а також додаємо до цього складу плоди шипшини, отакого характеру», – Олександр Хорошок, чернігівський травник.

Ферментація робить використання іван-чаю безпечним для щоденного вживання, також вона розкриває всі корисні якості цієї рослини.

«Процес ферментації, по-науковому – розщеплення міжклітинного простору, а в народі це називають прив’ялення трави. Іван-чай проходить два етапи ферментування. Перший за температури 60 градусів. А другий – упродовж двох годин вище як 100 градусів», – Олександр Хорошок, чернігівський травник.

Загалом увесь набір вітамінного комплексу спрямований на насичення організму необхідними вітамінами та мікроелементами, що стимулюють захисні властивості, тобто імунітет. Проте окремі складові такого чаю мають і свої особливості. До прикладу – сушене листя та ягоди чорниці.

«Унікальність її у тому,що ці листочки чорниці зменшують рівень цукру в крові. Це доволі актуально, оскільки зараз Україна займає доволі високе місце щодо цукрового діабету», – Олександр Хорошок, чернігівський травник.

Тож, як пояснює Олександр Хорошок, природа сама дала нам можливість захиститися від бактеріальних і вірусних атак, тобто бути здоровими. І нам залишається лише вчасно та з розумом використовувати цю дану Богом зелену аптеку.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: іван-чай, травник, Олександр Хорошок, лікарські трави, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект