Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові явка більша ніж очікувалося. А дільничні виборчі комісії можуть зменшити черги


У Чернігові явка більша ніж очікувалося. А дільничні виборчі комісії можуть зменшити черги

Про явку виборців та як дільничні комісії можуть зменшити черги.


Олександр Ломако, представник партії «Рідний дім»: «Ми спостерігаємо нормальну явку. За нашою оцінкою, на 12 годину, 15-17% виборців вже проголосували. Це значно більше, ніж очікувалося. Були прогнози у соціологів, що загальна явка буде близько 30%. Ми бачимо, що за перші 4 години проголосувало 15, по деяким дільницям 17%, від усіх виборців. Якщо така тенденція буде збережена, то ми чекаємо як мінімум 40% явку на місцевих виборах в місті Чернігові. Що в принципі, в зв’язку з пандемією, досить непоганий результат. Але користуючись нагодою, закликаю тих чернігівців, які ще не проголосували, скористатися своїм правом і виконати свій громадянський обов’язок.
На деяких дільницях спостерігаються черги. Коли я особисто голосував, то провів в черзі хвилин 20-25. Думаю, що виборчі комісії мають можливості ці черги зменшити. Тому що вони починають не пускати людей з моменту, коли з градусником стоїть черговий, і черга починається з цього місця і закінчується десь на вулиці. А на деяких дільницях далеко на вулиці. Якщо почати запускати людей і перші люди стояли б біля столів, на яких є бюлетені, дотримуючись дистанції, то можна чергу скоротити на деяких дільницях на 7-8, а то і 10 м. Тому я прошу виборчі дільниці з повагою ставитися до виборців і максимально робити те, що в ваших можливостях, для того, щоб люди чекали на свій бюлетень вже на дільниці безпосередньо, і таким чином люди менше б часу проводили на вулиці».

Відео телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, виборча дільниця, голосування, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект