Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко прибув на свою дільницю опівдні. Вистояв чергу і здійснив свій громадянський обов'язок


Атрошенко прибув на свою дільницю опівдні. Вистояв чергу і здійснив свій громадянський обов'язок

Чинний міський голова Чернігова Владислав Атрошенко близько опівдні з’явився на своїй виборчій дільниці, яка знаходиться у приміщенні 16-ї школи. Аби здійснити волевиявлення, очільник міста вистояв чергу. На вході йому виміряли температуру і він мав можливість продезінфікувати руки.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я прийшов на дільницю з робочим настроєм. Не скажу, що це святковий, але піднятий, гарний настрій. Виконав свій громадянський обов’язок – проголосувати за подальший розвиток Чернігова».

Черга конкретно на цій дільниці невелика.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Забирає часу голосування 10 хвилин. Безумовно варто прийти і виконати свій громадянський обов’язок, тому що, в разі якого ви його не виконаєте, цим може скористатися інша людина. Буде викривлене полі і наступні 5 років представляти ваші інтереси можливо буде не та людина, за яку би віддали голос, щоби вона була у відповідній раді».


Ця дільниця не є виключенням і також працює в нових умовах Поверхні столи дезінфікують. Передбачене вологе прибирання. Всім виборцям вимірюють температуру, вони ж в свою чергу підходять до столів в кількості не більше трьох і обов’язково у медичних масках.

Людмила Кіналь, голова дільниці: «Кожні 2 години ми робимо поточну дезінфекцію, а кожні 4 години ми закриваємо зал і миємо та провітрюємо як треба».

За словами голови дільниці, порушень у них, станом на 12 годину, не зафіксовано. Явка досить активна.

Нагадаємо, що 25 жовтня в Україні проходять місцеві вибори. Чернігівці сьогодні обирають мера, а також депутатів в міську, обласну та районну раду.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, вибори, голосування, школа №16, виборча дільниця, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект