Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівці обирають мера і депутатів. Дільниці працюватимуть до 20:00. Виконай свій обов'язок!


Чернігівці обирають мера і депутатів. Дільниці працюватимуть до 20:00. Виконай свій обов'язок!

25 жовтня. 8 година ранку. Двері виборчих дільниць вже відчинені, а це означає, що стартували місцеві вибори, і ми обираємо міського голову, а також депутатів до міської, обласної та районної рад.Для того, щоб здійснити свій громадянський обов’язок, ми повинні мати паспорт. А для того, щоб вибори пройшли безпечно, медичну маску і персональну ручку.

Від ранку конкретно на цій дільниці вже є черга з людей. В холі Палацу дітей та юнацтва, що на проспекті Перемоги, чернігівці і чернігівки дотримуються, перш за все, соціальної дистанції. Спостерігають за цим правоохоронці. На вході до зали голосування виборцям вимірюють температуру та просять продезінфікувати руки.

Олена Тихоход, голова дільниці: «Дільниця забезпечена всім. Наглядачі та контролери, особи які відповідають за безпеку та контролюють, щоб зберігалася дистанція і не було натовпу людей».

У випадку, якщо людина прийшла на дільницю з температурою вищою 37,2, то не дивлячись на це вона матиме право проголосувати.

Олена Тихоход, голова дільниці: «У нас є шоста кабінка, яка розрахована саме для тих людей, у яких є температура. Він заходить туди – голосує. І потім кидає свої бюлетені у скриньку».

Кожні дві години на дільниці оголошуватимуть 10-хвилинну перерву для того, аби обробити поверхні, з якими контактують люди.


Чернігівці та чернігівки, які вже встигли проголосувати, поділилися, чому важливо це зробити.

«Щоб кого попало не вибрали».

«Ми завжди ходимо на голосування. Це наш громадянський обов’язок».

Виконав свій громадянський обов’язок і заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако. На своїй виборчій дільниці він з’явився одним з перших.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Я хочу закликати усіх чернігівців піднятися і піти проголосувати. Я щойно проголосував. Дільниця продезінфікована, великих черг немає, люди зберігають соціальну дистанцію, тому беріть маску і ручку – і можна йти голосувати сміливо, тому що це дуже важливо і це наш громадянський обов’язок».

Виборчі дільниці працюватимуть до 20-ї години вечора.

Жителі Чернігова отримують 4 бюлетені. Для того, щоб обрати міського голову, достатньо навпроти конкретного прізвища поставити галочку. Щоб обрати депутатів, спочатку потрібно проголосувати за партію, а потім кандидата від тієї політичної сили.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, голосування, виборча дільниця, Олена Тихоход, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект