• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » 17 і 23 маршрути в Чернігові змінили свій шлях проходження, щоб людям було комфортніше


Талион

17 і 23 маршрути в Чернігові змінили свій шлях проходження, щоб людям було комфортніше

 

Адаптувати мережу громадського транспорту, аби вона була максимально доступна та зручна для мешканців і мешканок Чернігова. Від минулого тижня ще два маршрути змінили свій шлях проходження. Це 17 і 23.Артем Тарасенко, керівник «Чернігівської транспортної компанії»: «В тісній співпраці з Управлінням транспорту, інфраструктури та зв’язку ми аналізуємо всі звернення. І ось за останні час було звернення від мешканців Нової Подусівки. Тоді ми проаналізували, що по вулиці Любецькій з Масанів їде два автобусні маршрути – 23 та 15, а також тролейбусний маршрут №6. І було запроваджено скористатися напрацюванням 2013 року, тому маршрут №23 з 14 жовтня поїхав саме по вулиці Глібова».

Мешканки Подусівки, району Глібова радіють. Кажуть, коли 23 маршрут змінив свій рух, тепер можуть швидше дістатися потрібної точки. І мають надію, що забудуть як це, довго чекати маршрутку.

Артем Тарасенко в 2013 році, працюючи в Чернігівському технологічному університеті, був у групі тих людей, які проводили дослідження пасажиропотоку і розробляли комплексну транспорту мережу. В той час вона виявилася непотрібною. Проте з 2016 року її елементи почали впроваджувати в життя.

Артем Тарасенко, керівник «Чернігівської транспортної компанії»: «В тролейбусному управлінні почав працювати з 2016 року. І ми в грудні 2016 року запровадили новий тролейбусний маршрут №11. Потім відновили 9-й маршрут та реанімували 2-й маршрут, тобто об’єднали в один, і з’єднали якраз мікрорайон, такий великий, як Ремзавод, Красний міст і Рокоссовського в один маршрут. Потім з реконструкцією 5 Кутів запровадили маршрут 9А. Тепер у нас мікрорайон Ремзавод з’єднаний з Рокоссовського, як по вулиці Шевченка, так і по проспекту Перемоги».

Нині черга дійшла і до 17-го маршруту, адже з’явилися умови для його запуску на Шерстянку.


Артем Тарасенко, керівник «Чернігівської транспортної компанії»: «Що стосується мікрорайону Астра, то також в 2013 році ми за це увагу в наших напрацюваннях, що вона дещо відокремлена від міста і необхідний маршрут, який би з’єднав Астру з містом. Але, на жаль, не було дороги. Після того, як відкрилася дорога на Шерстянку, якраз і запровадили новий маршрут. Змінили дещо автобусний маршрут №17. І тепер мешканці мікрорайону Астра можуть користуватися маршрутом, щоб дістатися центра міста».

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Таким чином він з’єднає мікрорайон Астра з мікрорайоном Шерстянка і покращить сполучення даних двох мікрорайонів».

Під час відкриття дороги на Шерстянку міський голова перевірив наскільки швидше добиратися стало новим маршрутом. Його чекали і мешканці мікрорайону.

В Управлінні транспорту кажуть, багато перевізників відмовляються від маршрутів. Але вони працюють таким чином, щоб адаптувати мережу максимально до потреб населення.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Зміни у маршрутах дуже великі. І 23 маршрут змінив свій напрямок руху, також 27 маршрут був роз’єднаний на 27А, щоб покращити маршрут. Бо є проблема з перевізниками, ми не може знайти нових перевізників, тому вносяться такі зміни в маршрутну мережу, щоби забезпечити все населення міста більш-менш якісним сполученням».

Тут в нагоді стають дані пасажиропотоку чернігівської транспортної компанії і напрацьована комплексна робота ЧНТУ.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громадський транспорт, Шерстянка, Подусівка, Астра, Артем Тарасенко, Олександр Рижий, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект