• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Субсидія: за консультацією краще не приходити, щоб не наражатися на небезпеку


реклама

Субсидія: за консультацією краще не приходити, щоб не наражатися на небезпеку

Кількість мешканців Чернігова, які цього річ звернулися за субсидією на житлово-комунальні послуги, тримається на рівні минулого року. У неопалювальний сезон доплати отримувало майже 30 тисяч домогосподарств. Повідомила очільниця Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради Ірина Марчук.Ірина Марчук, директор Департаменту соціальної політики ЧМР: «З травня в автоматичному режимі була подовжена субсидія тим отримувачам, які отримували її в попередньому опалювальному сезоні. В той же час не подовжувалася субсидія, якщо особи працездатного віку не мали доходів за той період, який враховується для призначення субсидії, якщо мали борги за комунальні, вище ніж 340 гривень».

При цьому у прозорому офісі Департаменту черг немає. Студентка Ірина каже, що чекала прийому не більше 5 хвилин.

Ірина, студентка: «Я пишу заяву про те, щоб подовжили мені субсидію, так як я навчаюся в Національному Чернігівському технологічному університеті на денній формі, тобто я не можу працювати і тому мені потрібна ця субсидія».


Тетяна Моргун за перші 2 години роботи уже прийняла більше 5 заяв та декларацій. Чимало людей приходять просто за консультацією, а це наразі робити не варто, вважає вона.

Тетяна Моргун, працівник Департаменту соціальної політики ЧМР: «Я вважаю, що люди даремно ризикують, приходячи. Всі дані вони отримають. Їм смски прийдуть. Все вони можуть побачити в особистих кабінетах. Рішення комісії пролонгувалися. Тому закликаємо людей не панікувати, розрахунок зроблений і зайвий раз не наражати себе на небезпеку».

Надіслати необхідні додаткові документи, заяви та декларації можна поштою або онлайн, але для цього у людини має бути електронний підпис. А тим, у кого відбулися зміни у складі сім’ї або витрати на суму більшу, ніж 50 тисяч гривень, потрібно теж про це повідомити.

Ірина Марчук, директор Департаменту соціальної політики ЧМР: «На отримання субсидії не має право домогосподарство, якщо вони проживають у квартирі, опалювальна площа якої більше 120 кв.м, або у будинку, опалювальна площа якого більше 200 кв.м. Якщо хтось із членів сім’ї, із членів зареєстрованих в даному домогосподарстві має у володінні транспортний засіб, з дати випуску якого пройшло менше 5 років. Домогосподарство у складі яких є особи, які є боржниками понад 3 місяці зі сплати аліментів на дітей. Якщо будь-хто із членів домогосподарства здійснив покупку або оплатив послугу на суму вище 50 тисяч гривень, станом – упродовж 12 місяців перед зверненням. І остання умова, якщо є заборгованість зі сплати за комунальні послуги більше, ніж 3 місяці, тоді субсидія не надається».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: субсидія, Ірина Марчук, «Новий Чернігів»

Добавить в: