Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » COVID-19: головне вчасна діагностика


COVID-19: головне вчасна діагностика

Динаміка зростання кількості хворих на COVID-19 у Чернігові поступово спадає. Про це свідчать дані наведеної статистики. Але розслаблятися ще зарано. Повідомив на оперативній нараді у міській раді Владислав Кухар.Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2» ЧМР: «На сьогоднішній день загалом кількість хворих і перехворівши в місті складає 1940 осіб, одужало – 743 особи, хворіють – 1171, з них 146 осіб в стаціонарах і амбулаторно лікується 1025 осіб. Загалом, якщо порівнювати з прийдешнім тижнем, то ситуація у нас трошки вирівнюється, стало краще, ніж було на тому тижні. Тому ми сподіваємося, що місто Чернігів досягає вже плато. І сподіваємось на те, що захворюваність зростати найближчим часом не буде. Лікарні забезпечені і засобами індивідуального захисту, і всіма витратними матеріалами, які потрібні для ліквідації наслідків та для лікування пацієнтів».

На сьогодні 75-80% ліжок для пацієнтів з коронавірусом у двох міських лікарнях заповнені.

Національна служба здоров’я України погодила питання щодо відкриття відділення 3-ї хвилі на базі Чернігівської міської лікарні №1, повідомив екс-очільник профільного управління. Це дасть додатково ще 90 ліжкомісць.

Владислав Кухар, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2» ЧМР: «Ми плануємо в 2-й міській лікарні відкрити ще 15 стаціонарних кисневих точок. Така ж робота проводиться в 3-й і 1-й міській лікарні. Але ж є певна проблема з кисневими кранами. Тому що на сьогоднішній день в Україні працює один завод в Краматорську, який робить ці крани. Там черга. Відповідну кількість ми замовили, передоплату провели. Після отримання передоплати вони обіцяють, що за 2 тижні вони зроблять необхідну нам кількість кисневих кранів, для того, щоб ми змогли ввести цю систему в експлуатацію».

Наразі 70% ліжкомісць у чернігівських відділеннях забезпечені киснем. Проінформував Владислав Кухар.

Міський голова наполягає на тому, що питання додаткової магістральної подачі кисню вирішувалося терміново. У планах відкрити ще 30 точок та збільшити кількість кисневих концентраторів. При цьому варто змінити підходу у лікуванні, аби не втрачати час, упевнений з власного досвіду Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Втрачена доба на початку – це втрачено дві доби лікування. Корінь проблеми, щоб не затягувати лікування і щоб люди скоріше одужували, це поставити швидко діагноз. От я би дуже попросив зосередитися на цьому питанні. І можливо ми можемо придбати обладнання і робити людям ПЛР-тестування незалежно від області».

Такі пріоритети у лікуванні хворих на коронавірус у Чернігові мають запроваджувати у міських лікарнях, відповідне доручення до їх керівників озвучив Чернігівський міський голова.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, лікування, діагностика, Владислав Кухар, Владислав Атрошенко, ліканя, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект