Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тепло до будинків чернігівців підключатимуть протягом трьох днів?


Тепло до будинків чернігівців підключатимуть протягом трьох днів?

11 ранку. На ігровому майданчику дошкільного навчального закладу №1 міста Чернігова граються дошкільнята. Журналістів не пускають в середину, тут діють карантинні обмеження. Завідуюча Світлана Нікітченко каже, садочок потребує тепла.Світлана Нікітченко, завідуюча ДНЗ №1: «Ще в п’ятницю у нас було 18-22 градуси, але сьогодні вже значно похолоднішало. У нас сьогодні 17-20 градусів. І вже сьогодні вранці ми спілкувалися з начальником нашої теплової дільниці Андрієм Миколайовичем Богданом. І вже сьогодні з 12-ї години дня у нас буде ввімкнуте опалення. Але підготовчі роботи виконувалися з п’ятниці, тому в системі вже була вода, але я чула, що, мабуть, доливали. Тому система була повністю заповнена водою».

По обіді на сайті міськради з’являється розпорядження про початок опалювального сезону і для житлового фонду Чернігова з 16:00. До старту готові, каже голова правління акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго» Віктор Геращенко.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Майже 100% ми готові, окрім Староказарменної, треба зачекати день-два. Ви знаєте, що повністю йде реконструкція котельні, тобто ми будуємо нову котельню. Що стосується природного газу, у нас є природний газ. Ми підписали усі необхідні угоди. Середньодобова температура протягом трьох діб повинна складати +8. Тобто, якщо ми бачимо, що п’ятниця, субота, неділя, то в понеділок ми вже повинні включати опалення».

Не в усіх будинках, які обслуговує Чернігівська ТЕЦ, сьогодні з’явиться тепло, каже генеральний директор фірми «ТехНова» Олексій Щербина. Тепло до будинків чернігівців підключатимуть протягом 3 днів.


Олексій Щербина, генеральний директор ТОВ фірма «ТехНова»: «З 12-ї години почалось підключення об’єктів соціальної сфери – це дошкільні навчальні заклади, медичні заклади. А з 16-ї години починається підключення житлових будинків. Ми за сьогодні та за завтра плануємо підключити до 90% будинків. Залишиться десь 10% - це 50-60 будинків, в яких плануємо підключити в середу».

Чернігівці до початку опалювального сезону ставляться так.

Алла, чернігівка: «Платити дорого, хай краще продовжать. Ми живемо на Масанах, наш будинок 73. Ми в минулому році платили більше 3 тисяч. Субсидія себе не виправдовує».

Олександр, житель с. Анисів: «Градусів 20-22. Мені може й 20 вистачає, а жінці не дуже. Вона в мене любить, щоб і в Петрівку, щоб було жарко. Ну ось така вона. Кажу, одягайся потепліше, буде тепло. Газ вже не такий дорогий, як був по 8 гривень за метр кубічний, трошки ж дешевше. На газ заробимо».

Сергій, чернігівець: «У квартирі ще не холодно. Але читав на сайті міськради, що опалення з сьогоднішнього дня включать в дитсадках та лікарнях. Можна ще тиждень потерпіти».

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, тепловики, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект