Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко відповів опонентам на критику, закликав не реагувати на закиди про ігнорування голосування


Атрошенко відповів опонентам на критику, закликав не реагувати на закиди про ігнорування голосування

Підійти відповідально до голосування та свідомо до вибору, - з таким проханням за тиждень до волевиявлення, що має відбутися 25 жовтня, міський голова Владислав Атрошенко звернувся до чернігівців. Адже цієї осені Чернігів, як і кожне місто чи громада України, обиратиме тих, хто відстоюватиме його інтереси і вирішуватиме усі питання впродовж найближчих 5 років.Градоначальник зауважив, що проблем із підготовкою виборчих дільниць немає. Минулого тижня, рішенням виконкому, місто виділило півмільйона гривень на забезпечення приміщень і членів комісій необхідними протиепідемічними та захисними засобами. Безпосередньо у день голосування на дільницях мають регулярно робити вологе прибирання, дезінфікувати поручні та скриньки. Відтак, буде вжито максимум заходів для мінімізації ризиків поширення будь-яких інфекцій.

Що стосується виборчих перегонів, то міський голова також висловився з приводу конструктивної критики і фраз деяких кандидатів, як наприклад переплати підряднику 3 мільярдів гривень, суми, що дорівнює бюджету розвитку за всі 5 років.

Якщо при менших фінансових можливостях, ніж в інших співставних обласних центрах, Чернігів показує кращі результати, згідно соціологічних опитувань та рейтингів, то це свідчить про ефективність роботи міста, сказав його очільник.

Повертаючись до сьогоднішньої ситуації і останнього рішення державної комісії про віднесення Чернігова з 19 жовтня до «червоної» карантинної зони, Владислав Атрошенко зазначив, що цифри подані обласною санепідемстанцією відрізняються від тих, що має місто.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми вважаємо і ми будемо, як місто, намагатися довести свою правоту в цьому контексті, що кількісні показники, за якими місто Чернігів відноситься до «червоної» зони, є необ’єктивними. Цифри, які констатуємо ми, як місто, свідчать про те, що кількісні показники у нас поки що не відповідають «червоній» зоні. Ми ще знаходимось до цього порогу».

Щодо цього питання, нині ведуться перемовини з обласною державною адміністрацією. Місто ж оцінює свою ситуацію, як контрольовану, а сприйняття людей – усвідомленим та адекватним, тому не зупинятиме роботу бізнесу, громадського транспорту та дитячих садочків.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Але я дуже прошу всі спортивні зали, спортивні центри, перукарні, всі салони, магазини, надзвичайно відповідально віднестися до дотримання заходів безпеки. Якщо ми сьогодні на це витратимо свою копійку, ми зекономимо 10 копійок на тому, коли ми потрапимо в жорстку «червону» зону, зупинимось і взагалі не будуть працювати заклади».

Крім того, як повідомили на нараді, у Чернігові розгорнуть 60 додаткових ліжко-місць у лікарні №3, а також законтрактують на надання допомоги хворим на COVID 1-шу міську лікарню. Будь-які обмежувальні заходи будуть дієвими, якщо чернігівці та бізнес не забуватимуть про засоби індивідуального захисту, використання антисептиків та соціального дистанціювання.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект