Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів у «червоній» зоні: що зміниться?


Чернігів у «червоній» зоні: що зміниться?

169 пацієнтів з коронавірус перебувають у чернігівських лікарнях. Їх приймають 2 і 3 міські лікарні. Про це сьогодні під час розширеної наради в міськраді сказав Владислав Кухар.Владислав Кухар, головний лікар міської лікарні №2: «В 2-й міській лікарні 98, в 3-й – 71 особа. Загалом сьогодні на ШВЛ заходиться 4 особи».

За словами Владислава Кухара, показники захворюваності на COVID-19 у Чернігові зростають.

Владислав Кухар, головний лікар міської лікарні №2:«Ситуація загалом в місті керована. На сьогоднішній день ми відкриваємо ще додатково 60 ліжок в 3-й міській лікарні і вирішується питання щодо відкриття додаткових ліжок, відкриття відділення в 1-й міській лікарні. Триває підписання договору з Національною службою здоров’я по ковід допомозі».

З понеділка, 19 жовтня, Державна комісія з техногенної екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла Чернігів до «червоної» зони.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Кількісні показники, за якими місто Чернігів відноситься до «червоної» зони, є необ’єктивними. Природнього необ’єктивними. Ми ще до цього порогу знаходимось».

З понеділка вступають в силу нові обмеження. За словами міського голови, роботу закладів громадського харчування зменшать на годину. Працюватимуть вони до 21:00.

Керуюча кафе «Pasta Basta» каже, найбільше відвідувачів якраз у проміжок часу з 21-ї до 23-ї години вечора.

Юлія Виник, керуюча кафе «Pasta Basta»: «Я вчора бачила те, що мають закрити заклади, виходила така постанова. Потім сказали, що заклади будуть працювати. Я так розумію, конкретні міри будуть в понеділок. Якщо скажуть працювати до 9-ї – будемо працювати до 9. В будь-якому випадку це буде менше у фінансовому плані. Ми будемо заробляти менше».

Обмежувати діяльність іншого бізнесу поки не будуть.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Моє прохання до спортивних закладів, спортивних центрів, перукарень, всіх салонів, магазинів, відповідально віднестися до дотримання заходів безпеки».

А громадський транспорт і дитячі садочки продовжать працювати у звичному режимі.

Також у міськраді розглядують можливість запровадження карантин вихідного дня – обмеження, які діятимуть лише у вихідні.

Gorod.cn.ua за матеріалами UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: «червона» зона, нарада, Владислав Кухар, Владислав Атрошенко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект