Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко розповів про свій досвід боротьби з COVID-19


Атрошенко розповів про свій досвід боротьби з COVID-19

Міський голова Владислав Атрошенко одужав від COVID-19 та повернувся до роботи. У четвер він провів засідання виконкому у мерії, а також розповів про свій досвід боротьби з хворобою.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я лікувався так само як і всі в Чернігові. Тільки не в лікарні, а крапельниці ставили вдома. За своїми враженнями, цікава хвороба тим, що за 5-6 днів перші симптоми – ломота, температура – пройшли. І ти вже на позитиві, що ти вже одужуєш. Аж не тут то було. І от воно тебе тримає, і не відпускає».Віднині, завдяки рішенню виконкому, четверо працівників Управління ЖКГ міської ради – двоє начальників відділів та двоє головних спеціалістів відділів – зможуть складати протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 – це порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Складають протоколи і «Мунварта» і працівники управління. Тому що «Мунварта» на завжди встигає. А працівники управління будуть окремо складати протоколи, особливо що стосується порушення об’єктів благоустрою. Наприклад, якийсь підрядник своєчасно не закриває порушення».

Також чернігівським водіям варто знати, що вже з четверга будуть перекриті дві ділянки вулиць Кримської та Перемоги, не плутати з проспектом.

Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ: «Це приватний сектор на Подусівці. Програма 20 на 80. Виконавець робіт - УТБ-інжиніринг. Дозволити перекрити з 15 жовтня по 30 листопада 2020 року вулиці для закінчення прокладання каналізації самопливного колектору».

Окрім цього, у Чернігові побільшає меморіальних дошок. Одну таку пропонують встановити громадська спілка «Координаційна рада ветеранських громадських організацій України у Чернігівській області». Пам’ятний знак буде присвячений керівнику чернігівської міської підпільної організації у період Другої світової війни Олександру Дмитровичу Михайленку. Її розмістять на фасаді будинку №7 на вулиці Родимцева.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект