Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Автовласники зможуть обирати номери на авто, а виготовляти їх будуть приватні підприємці


Автовласники зможуть обирати номери на авто, а виготовляти їх будуть приватні підприємці

Автовласники зможуть самостійно обирати номери на авто, а сервісні центри їх не видаватимуть. Міністерство внутрішніх справ планує змінити процедуру виготовлення та присвоєння автомобільних номерів. Як ставляться автомобілісти до можливих нововведень, дивіться у сюжеті.Міністерство внутрішніх справ зареєструвало законопроект, який передає право на виготовлення автомобільних знаків від держави до приватних осіб. Аргументують це економією коштів, які витрачаються з бюджету на виготовлення та транспортування номерів.

Комплект з двох номерних знаків для легкового авто у сервісних центрах зараз коштує 180 гривень. У приватних підприємців ціна за один знак коливається від 200 до 300 гривень. Для прикладу у представників заводу «Автомотознак» у Чернігові ціна за один дублікат номеру за держстандартом коштує 250 гривень.

«Дирекція заводу повністю не уявляє, як буде діяти закон. Дублікати можна виготовити не в усіх містах. Наприклад у Ніжині, Куликівці – немає таких місць, де можна отримати техпаспорт й одразу виготовити. Доведеться їхати, до прикладу, у Чернігів», - говорить представник ТОВ «Автомотознак» Андрій Якимець.

В середньому на виготовлення одного дублікату витрачається 5-10 хвилин часу, якщо це стандартний номерний знак. Якщо це знак американського типу або інші індивідуальні номери – виготовлятимуть його на заводі, і доставлятимуть поштою, що займе кілька днів.

Згідно з цим законопроектом водії зможуть самі обрати номерний знак. Робитимуть це онлайн, в особистому кабінеті водія.
  1. Реєстрація або перереєстрація автомобільного засобу складатиметься з трьох етапів.
  2. Вибір та бронювання вільного номерного знаку в особистому кабінеті водія. Реєстрація автомобілю з обраними номерами безпосередньо у сервісному центрі.
  3. І виготовлення номерного знаку держзразка у приватного підприємця.

За словами начальника регіонального сервісного центру Сергія Лук’янчука, законопроект ще можуть допрацьовувати.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: автомобільні номери, автовласники, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект