Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Корективи пандемії: як голосуватимуть на виборах люди з температурою та застудою


Корективи пандемії: як голосуватимуть на виборах люди з температурою та застудою

За окремим маршрутом, в окремій кабінці і з окремою урною, - так голосуватимуть на дільниці виборці з температурою та застудою.Пандемія коронавірусу внесла свої корективи в цьогорічне волевиявлення. У ЦВК підготували цілий ролик, щоб пояснити виборцям, як їм діяти. Голосувати слід іти в масці, ручку для галочки можна брати свою, а перед входом та виходом із дільниці обробити руки антисептиком. На вході усім мірятимуть температуру. Тих, у кого вище ніж 37,2, а ще, хто сильно кашляє або чхає, пустять голосувати, але в окремій кабінці і з окремою урною.

А до хворих на COVID зі скринькою приїдуть додому. Треба передати до дільничної комісії довідку від лікаря. До небайдужих прийдуть ті самі члени дільничної комісії. Щоправда в останню чергу.


У Центрвиборчкомі запевняють, людей забезпечать захистом.

«Повинні нас забезпечити засобами захисту, але ще ніхто не знає, коли це буде».

Сергій Постівий, член Центральної виборчої комісії:
«Окрім маски, це щитки, рукавички. Також це може бути спеціальний одяг, яким можуть забезпечувати органи місцевого самоврядування».

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибори, голосування, ЦВК, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект