Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Закриття туристичного сезону – друге рандеву у місті легенд


Закриття туристичного сезону – друге рандеву у місті легенд

13 жовтня у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі відбулася церемонія нагородження та привітання громадських активісті, гідів та екскурсоводів.Начальник Управління культури та туризму Чернігівської міської ради та один з організаторів заходу Олександр Шевчук наголошує, що туристичний сезон розпочався у червні, незважаючи на проблеми пов’язані з коронавірусом.

13 жовтня для подальшого туристичного розвитку міста було підписана угода з президентом Національної туристичної організації Іваном Ліптугою. У Чернігові створено регіональну туристичну організацію.

Заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако зазначив, що ситуація з карантином дала поштовх для розвитку внутрішнього туризму. Чернігів відвідало більше людей з інших областей, які відкрили для себе наше місто. Цьому сприяли і тревел-блогери, і онлайн екскурсії.

Серед нагороджених був і дипломований гід-екскурсовод Євген Жовтик.

Євген Жовтик, гід-екскурсовод: «В сфері туризму я працює вже декілька років. До цього працював в Європі, але, коли побачив ті зміни і той темп змін, який відбувається в нашому місті, вирішив пов’язати свою сферу діяльності тут – в своєму рідному місті».

Громадських активістів, так званих амбасадорів міста, цього дня чекали нагороди і квіти.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: туристичний сезон, закриття, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект