Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові відкрили регіональну туристичну організацію


У Чернігові відкрили регіональну туристичну організацію

2 роки напруженої підготовки і ось нарешті фінальні штрихи. Підписи трьох сторін – Управління культури, національної туристичної організації та ГО «Три парасолі+» – на договорі про створення в Чернігові регіональної туристичної організації.Саме завдяки співпраці з Національною туристичною організацією в Чернігові 2 роки тому з’явився туристично-інформаційний центр, який довів свою ефективність. А робота нової організації буде спрямована на роботу в області.


Вигодами такої співпраці вже успішно користуються не тільки чернігівці, а й інші обласні центри, кажуть в НТО. Тож для підсилення наших туристичних можливостей слід поглибити співпрацю із сусідніми ОТГ.

В об’єднаних територіальних громадах регіональна туристична організація матиме свої філії для ліпшої координації роботи ресторанного, готельного та екскурсійного бізнесу, її розвитку туристичної галузі всієї Чернігівщини.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: регіональна туристична організація, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект