Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У колегіумі №11 провели благодійну акцію


У колегіумі №11 провели благодійну акцію

Творити добро і допомагати нужденним – це легко, впевнені учні і вчителі чернігівського колегіуму №11. Напередодні Дня захисника України у навчальному закладі провели благодійний захід, спрямований на допомогу АТОвцям, онкохворим дітям та тваринам.Ініціатори акції – учнівське самоврядування.

На другому поверсі школярі облаштували 5 локацій, до яких з самого ранку діти приносили різні речі та продукти харчування.

Еліна Антонова, учениця 11Б класу, членкиня учнівського самоврядування: «Перша локація називається «Пошта миру». Туди учні приносять чай, каву, солодощі та різну їжу для військових. Далі локації під назвою «Книга добра», «Добра іграшка» та «Коробочка хоробрості». Туди школярі приносять канцелярію, альбоми, книжки, іграшки для дітей в дитбудинках та онкохворих дітей. І остання локація – «Лапа допомоги», куди приносять корм, іграшки для тварин».


Аби не створювати скупчення, всі, хто бажав долучитися до акції, до локацій запускали по декілька осіб, здебільшого по 2 представників з одного класу.

Учениця 9 класу Руслана принесла чимало пакунків. Вистачило на всі локації. Школярка зізнається, благодійність для неї річ важлива. З добротою у серці йде до однієї з локацій і вихованка закладу Анастасія. А от старшокласник Матвій сьогодні приніс багато іграшок. Хлопець каже, давно виріс з того віку, коли ними грався. Тому вважає, що іншим дітям вони будуть потрібніші.

Подібні заходи організовують у колегіумі не вперше. Щорічно учні і вчителі намагаються допоїти всім, хто цього потребує, каже заступниця директора з виховної роботи Тамара Пивоварова.

Усі речі, які зібрали під час акції, в найближчі дні будуть доставлені тим, хто їх потребує. Всі вихованці колегіуму під час благородної місії отримати море задоволення, адже не лише долучилися до потрібної справи, а й отримали урок доброти.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: колегіум №11, благодійна акція, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект