Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Уряд ввів карантин на території України до кінця року


Уряд ввів карантин на території України до кінця року

Карантин до кінця року. Таке рішення 13 жовтня ухвалив уряд. За добу маємо 5133 нових випадків інфікування коронавірусом. Це статистика Міністерства охорони здоров’я.В червоних зонах масові заходи заборонили взагалі, а в зелених обмежили їх 50 присутніми. Закладам громадського харчування заборонено працювати після 10-ї вечора. Вже нині закрито понад 500 закладів освіти, тож школярів рекомендують вже з четверга вирядити на канікули на 2 найближчі тижні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 12 жовтня Чернігів у «помаранчевій» карантинній зоні: що зміниться для містян

Не відкидають, що потім їх можуть залишити вчитися вдома або запровадять змішане навчання.

Виші з 15 жовтня переводять на дистанційне навчання. Але остаточне рішення за місцевою владою.

Так, одеські учні з понеділка на тиждень підуть на домашнє навчання, потім тиждень відпочиватимуть. В столиці ж хочуть вчити школярів іще до наступного вівторка, а тоді відпустити на канікули. Садочки по країні поки що працюватимуть.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України: «Рекомендовано проведення канікул з 15 по 30 жовтня в школах, з подальшим переходом на дистанційне навчання. В інших закладах освіти перейти на дистанційне навчання вже зараз».

Денис Шмигаль, прем’єр-міністри України:
«У зеленій зоні пропонується дозволити масові заходи у кількості не більше 50 людей. Звичайно ж за умов дотримання соціальної дистанції 1,5 м і масочного режиму. У жовтій зоні – не більше 30 людей, у помаранчевій не більше – 20 людей».

Нагадаємо, чернігівські школярі на канікули йдуть з 15 жовтня і триватимуть вони до 27 жовтня включно. А студенти «Чернігівської політехніки» з понеділка, 19 жовтня, перейдуть на дистанційну форму навчання, яка триватиме майже місяць.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, COVID-19, коронавірус, уряд, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект