Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Прилуцькі школярі на канікули підуть на тиждень раніше


Прилуцькі школярі на канікули підуть на тиждень раніше

Осінні шкільні канікули, які б мали розпочатися 26 жовтня, цьогоріч для прилуцьких школярів розпочнуться фактично на тиждень раніше. Повідомляють в Управління освіти Прилуцької міської ради.Такі рекомендації у зв’язку із проведенням місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня, дало Департаментам освіти Міністерство освіти і науки України.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «Так уже історично склалося, що всі загальноосвітні заклади нашого міста є активними учасниками виборчого процесу. В тому плані, що в кожному із них розміщується виборча дільниця. І тому, плануючи термін осінніх канікул, ми враховували цю обставину. Осінні канікули для всіх загальноосвітніх закладів нашого міста почнуться в понеділок, 19 жовтня, і триватимуть по 26 жовтня включно. Тобто, ми даємо можливість виборчим дільницям підготуватися до проведення виборів. Але потім, не менш важливо, треба буде підготувати заклади до початку навчальних занять, до зустрічі дітей. Особливо зараз, в час пандемії».

Останнім днем осінніх шкільних канікул мав би бути понеділок, 26 жовтня. Проте відпочивати прилуцькі школярі будуть і у вівторок, 27.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «27 жовтня ми переносимо на 31 жовтня – це субота, для того, щоб дати можливість і виборчим дільницям закінчити свою роботу, і працівникам закладів освіти підготуватися до прийому дітей. Це і дезінфекція, і прибирання, і меблі повинні бути розташовані на своїх місцях. Тобто це така велика підготовча робота, яка займає певний час».


Вплине проведення місцевих виборів на навчально-виховний процес і в дитячих садочках Прилук, говорить виконуюча обов’язки начальника Управління освіти Ольга Колошко.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «В чотирьох дошкільних навчальних закладах розміщені виборчі дільниці. Це, якщо я не помиляюся, 3, 4, 19 і 27 садочок. Там ситуація буде наступною. У понеділок, 26 числа, ми просимо батьків залишити дітей вдома. Діти будуть навчатися дистанційно. З цього приводу зараз готується проєкт-розпорядження міського голови, на основі якого буде видано відповідний наказ по Управлінню освіти. Тобто в п’ятницю діти можуть відвідувати садок, а от у понеділок, 26 жовтня, ми просимо залишити дітей вдома. І, якщо є така можливість, залишити вдома дітей і 27 числа. Працівники закладу зроблять все, щоб підготувати садочок до зустрічі з дітьми, але це залежить не лише від них, а й залежить від організації роботи самої дільничної комісії, яка працюватиме в закладі».

Виборчі дільниці на цьогорічних місцевих виборах працюватимуть і у двох закладах позашкільної освіти Прилук – в центрі творчості дітей та юнацтва і у Центрі науково-технічної творчості.

Ольга Колошко, в.о. начальника Управління освіти: «Ми знову ж таки будемо відправляти на дистанційне навчання на кілька днів ці заклади, для того, щоб все ж таки виборці і діти не перетинали і мали можливість убезпечити одне одного від захворюваності».

Нагадаємо, що місцеві вибори 2020 відбудуться у неділю, 25 жовтня.

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школярі, канікули, Ольга Колошко, ТК «Прилуки»

Добавить в:


ЦентрКомплект