На самоізоляції – 26 класів

6-11 класи чернігівської загальноосвітньої школи №3 ще тиждень навчатимуться онлайн. Так вирішили на педагогічній нараді, яка відбулася 28 вересня. Наразі у них 5 вчителів з позитивним тестом на «Ковід».При цьому загальна ситуація щодо захворюваності на коронавірус у навчальних та дошкільних закладах міста у цілому контрольована. Повідомив на оперативній нараді в міській раді головний освітянин Чернігова Василь Білогура.

Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «По місту Чернігову станом на сьогодні по вчителях підтверджених з позитивним діагнозом 15 чоловік, технічних працівників – 5, по дітях 6. Загалом на самоізоляції знаходиться 26 класів, одна група продовженого дня – 851 учень. По дитячих садочках у нас із педагогічних працівників позитивно підтверджені 2 чоловіки, технічні працівники – 3, вихованці – одна дитина. Загалом на самоізоляції 16 груп, 348 дітей».


Найбільше хворих серед педагогів у 22-му ліцеї та 3-й школі. У чотирьох навчальних закладах міста по одному класу навчаються дистанційно. Проінформував Василь Білогура. Розвиток ситуації передбачити важко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо у нас буде критична кількість хворих вчителів по школам і відповідно зростання кількості інфікованих дітей, у нас є ризики переведення навчальних закладів на дистанційну форму навчання».

За цей час у Чернігові на коронавірус захворіло 44 дитини, з них – 31 одужала, 13 хворіє. Усі лікуються амбулаторно з симптомами ГРВІ. Повідомив начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислав Кухар.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, захворюваність, Василь Білогура, нарада, школа, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект