• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кращим освітянам Чернігівщини вручені Премії імені Софії Русової


Кращим освітянам Чернігівщини вручені Премії імені Софії Русової

 

На урочистий захід до обласної ради у вівторок, 29 вересня, завітали освітяни Чернігівщини. Напередодні Дня працівників освіти відбулось вручення щорічних обласних премій імені Софії Русової та Георгія Вороного.Нинішніх лауреатів привітали керівники області. Начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації зазначив, що наші вчителі гідно долають виклики сучасного світу.

Микола Конопацький, начальник Управління освіти і науки ОДА: «Можливо на початку було важко адаптуватися до дистанційного навчання, але ми вийшли з честю і доволі непогано це все зробили і розпочали навчальний рік, за що щира і велика вам подяка».

Цьогоріч було подано 39 матеріалів-претендентів щодо нагородження преміями. 25 викладачів дошкільних навчальних закладів, шкіл, гімназій, вишів отримали дипломи лауреата.

Марина Данилова серед 9 лауреатів представників чернігівських закладів освіти. Для викладачки математики коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ця премія є результатом її багаторічної плідної праці.

Марина Данилова, лауреатка обласної премії ім. С. Русової: «Навіть не можу описати всі відчуття. Як моя дитина сьогодні казала, вони мабуть божественні. Тому що це вперше, і чесно кажучи, не дуже очікувала. Багато нестандартних дітей, які мислять нестандартно і з ними просто хочеться працювати, можна так сказати, і вдень, і вночі».

Урочистості завершилися спілкуванням та спільною фотографією.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Премія Русової, викладачі, педагоги, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект