Науковий пікнік біля Богдана

Всі, хто хотів відчути себе частинкою Київської Русі, зміг одягнути на себе обладунки, в яких свого часу ходили наші пращури.У сквері Богдана Хмельницького цьогорічний науковий пікнік був досить масовим та насиченим різноманітними локаціями. Тут увесь науковий потенціал Чернігова. Виші, технікуми та училища демонстрували свої можливості.

Так, пані Анастасія, астроном за фахом, показувала містянам сонце та небо.

Локація з голубами привертала увагу гостей свята. Тут було на що подивитися. Варто лише уявити, що з тих звичайних голубів, яких ще й сьогодні чимало у Чернігові вдалося вивести таких красенів. Крім декоративних та кучерявих, тут чимало і спортивних. Свого часу їх називали поштовими. На жаль, на сьогодні вони вже в якості поштарів не працюють.

Ірина Поліщук, яку ми зустріли у сквері, пам’ятає Чернігів ще за часів його визволення. Як той голуб, вона час від часу виїжджала з міста, а потім знову до нього поверталася.

Ірина Поліщук, мешканка Чернігова: «В апреля 44-го ми уже вернулись из эвакуации. И тогда было такое выражение «ходить на кирпичи». Не надо было приглашать ни студентов, ни учеников, ни просто жителей, чтобы они ходили на разборку кирпичей. Все люди ходили. Конечно, на глазах менялся город. Очень менялся. И за последнее время, спасибо Атрошенко, что он все-таки уделили столько внимания городу. Город прекрасно выглядит».

Стомлені від карантину чернігівці відпочивали, спілкувалися, раділи блакитному небу, яскравому сонцю та гарному дню, який вдалося наповнити новими позитивними емоціями та враженнями. Чернігівці люблять рідне місто і бажають йому тільки добра та розвитку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: науковий пікнік, сквер Хмельницького, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект