Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Оперний сюрприз» подарували чернігівцям відомі виконавці


«Оперний сюрприз» подарували чернігівцям відомі виконавці

В рамках святкування Дня міста у Літньому театрі відбулась презентація творчого проєкту «Оперний сюрприз». У концерті-посвяті брали участь духовий оркестр військово-музичного центру, хор «Чернігівські солісти» та відомі оперні співаки з Києва – Юрій Мамчук (баритон) і Тарас Штонда (бас).Військовим музикантам підвласний будь-який репертуар – від класики до джазу. Уперше оркестр звернувся до опери.

У першому відділі у виконанні соліста та оркестру прозвучали популярні оперні арії та увертюри до опери Генделя, Верді, Россіні.

Спів киянина Юрія Мамчука лунав у концертних залах світу. Соліст співпрацює з провідними оркестрами України. Виступ з чернігівським військовим колективом був вперше і залишив приємні спогади.


Завершився концерт виконанням духовних творів. Для участі у цьому проєкті був створений аматорський хор «Чернігівські солісти» під орудою Івана Богданова.

Володар унікального голосу, соліст Національної опери України Тарас Штонда, прикрасив виступ хору.

Тарас Штонда яскраво проявив себе як у оперній, так і в камерній сфері виконання. Чернігівці, які завітали до Літнього театру, мали унікальну нагоду почути одного з найкращих басів сучасної оперної сцени.

Глядачі жваво аплодували виконавцям. Відчуття насолоди від почутих музичних шедеврів, прекрасного виконання та духовного піднесення, залишилося в серцях учасників та гостей концерту.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Оперний сюрприз, військовий оркестр, Літній театр, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект