Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Баскетбольні баталії на оновленому майданчику


Баскетбольні баталії на оновленому майданчику

На оновленому спортивному майданчику на території 1-ї школи ведуться активні тренування. Юні баскетболісти реєструються, розминаються і готуються до важливої гри. За декілька хвилин тут розпочнуться справжні баталії.Артем Широкий, організатор змагань, секретар Чернігівської обласної федерації баскетболу: «Відразу будуть відбуватися два змагання – це змагання з вуличного баскетболу один на один серед усіх вікових груп і змагання з вуличного баскетболу три на три серед хлопців до 17 років. Це вже змагання на один кошик. Три на три – це олімпійський вид спорту. Це серйозні змагання і всі школи дуже хочуть брати участь в цих змаганнях».

Боротися за кубок першості з вуличного баскетболу буде 6 команд, серед них вже досвідчена збірна 27-ї школи – команда «Білі ворони». Хлопці неодноразово брали участь у подібних змаганнях. У такому складі грають близько 5 років. В активі багато перемог, тому й сьогодні налаштовані на першість.

І от момент гри. Понад 3 години тривали змагання. За результатами кращою командою, яка отримала найголовнішу нагороду турніру – кубок першості у грі три на три, стала збірна команда вихованців «ДЮСШ 12+». У команді не новачки, а вже досвідчені молоді гравці. І хоча раніше кожен з них грав здебільшого один на один, цього разу вирішили об’єднатися. Команду створили за 2 дні.


Друге місце у командному турнірі три на три вибороли гравці з «Why not». Третє місце дісталося «Білим воронам».

Нагородили і переможців турніру один на один. Перше місце виборов Проскурняк Андрій. Друге посів Дмитро Верезук. Третє дісталося Володимиру Снігірьову.

Крім того, відзначили серед усіх учасників змагань і кращого гравця, що кидає м’яч з далеку. Ним став Максим Сербін з 27-ї школи, учасник команди «Білі ворони».

Наступні загальноміські змагання Федерація баскетболу проведе вже в новому сезоні – в 2021 році.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: баскетбол, школа №1, змагання, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект