Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Велодоріжка – для велосипедів: у Чернігові відбувся просвітницький велопробіг


Велодоріжка – для велосипедів: у Чернігові відбувся просвітницький велопробіг

Традиційно спортивний ранок суботи цього разу з велопробігом. Почати активно день, а також долучитися до соціального проєкту біля школи мистецтв зібралися десятки чернігівців та чернігівок. Хтось приїхав з родиною, хто з маленькими дітьми. Для більшості з них велосипед – це спорт і проведений з користю час, а деякі просто не уявляють життя без нього.Впродовж останніх років Чернігів робить великий кроки у розвитку велоінфраструктури і сучасної організації руху, а відтак, стає зручнішим для власників двоколісного транспорту. Доріжки на тротуарах або відокремлені смуги на проїжджій частині, з’їзди та дорожні знаки, якщо раніше про таке можна було лише мріяти, то нині це поступово стає реальним.

Учасники проєкту впевнені, разом із цим має формуватися і відповідна культура у людей.


Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови, учасник велопробігу:
«У місті збудовано майже 37 км нових велодоріжок. Там, де ведеться капітальний ремонт, ми понижуємо бордюри, щоб було зручніше їздити. Ми спеціально робимо їх різним кольором, щоб люди розуміли, де саме дорога для велосипедистів, а де для пішоходів».

Маршрут обирали таким чином, щоб проїхатися і велосипедними зонами, і дорогою, а також помилуватися краєвидами осіннього Чернігова.

Фінішували учасники та учасниці велопробігу на міській алеї біля «Зеленої сцени», де юні екстремали продемонстрували зовсім інший формат їзди.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: велодоріжки, велопробіг, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект