Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ремонтні роботи по вулиці Освіти добігли кінця


Ремонтні роботи по вулиці Освіти добігли кінця

У Чернігові, згідно з графіком, триває капітальна реконструкція доріг у віддалених куточках міста. На багатьох об’єктах роботи вже завершені. Серед них і ділянка по колишній вулиці Тракторній, а нині Освіти. Ремонті роботи велися тут протягом 3 місяців. І тепер нарешті милує око новеньке дорожнє покриття, протяжністю 510 м.Олександр Харчук, директор ШБУ-14: «Ширина дороги 6,6 м. Если в квадратные метры перевести, то это будет 4600. 3366 кв. м – это основной проезд и 1269 кв. м – это съезды, и 1300 м – это тротуары. Нам здесь пришлось полностью заменить дорожную одежду. Полностью убрали старую дорожную одежду, убрали те грунты, которые залягают в основание, полностью заменили на песчаные грунты, устроили песчано-подстилающий слой – 20 см, щебеночное основание – 20 см, выравнивающий слой – 4 см и 5 см – верхний слой асфальтобетонного покрытия. Перед этим переустроили бортовой камень – демонтировали старый бортовой камень и уложили гранитный бортовой камень».

Крім того, замінили дорогу у провулку від вулиці Освіти і до 22-го ліцею. Тут також оновили покриття і зробили тротуари.


За словами Олександра Харчука, вартістю усіх робіт на цьому об’єкті – від проспекту Перемоги до вулиці Освіти разом з провулком до ліцею – близько 11 мільйонів гривень.

Жителі цього району 30 років чекали на ремонт. Адже донедавна не те що проїхати, а й пройти тут було складно, через суцільні ями та вибоїни. Тепер же радіють сучасному дорожньому покриттю.

Дорожники активно працюють на інших незавершених об’єктах по місту. Роботи у них вистачає, адже до 15 жовтня все мають зробити і піти у відпустку.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: капітальний ремонт, дорога, вулиця Освіти, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект