Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На нараді у міського голови обговорили поточні проблеми


На нараді у міського голови обговорили поточні проблеми

Проблеми конкретної вулиці чи будинку, реальні історії людей, аналіз їх звернень та прохань, - усе це прискіпливо та предметно обговорювали на нараді у Владислава Атрошенка. Зустрічі в мікрорайонах оголили певні проблеми і міська рада окреслювала шляхи їх вирішення.На прохання мешканців мікрорайону ЗАЗ, внесли зміни у роботу громадського транспорту.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури і зв’язку ЧМР: «Виходячи з можливостей тролейбусного управління, було збільшено випуск на тролейбусному маршруті №3. Також по дорученню було внесено зміни в автобусний маршрут №33, який зараз з’єднує ЗАЗ з Другою міською лікарнею. На сьогоднішній день тролейбусне управління працює на максимумі – як, що стосується, рухомого складу, так і водіїв. Ми будемо старатися, по надходженню нових транспортних засобів, додавати машини на ті маршрути, де дійсно не вистачає тролейбусів».

З огляду на те, що у Чернігові почали оновлювати прибудинкові території, мешканці інших будинків, які ще не потрапили до цієї програми, теж хочуть бачити свої двори оновленими. І це питання буде одним із основних стратегічних напрямків роботи міської ради наступного бюджетного року, наголосив Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Бюджет ми будемо бачити наприкінці року. І вже в межах цих коштів, які будуть йти на прибудинкові території, ми будемо вибирати адресні програми. При втричі збільшеному ресурсі, теоретично за 15 років, можна відновити всі прибудинкові території. При тому, ми не говоримо за те, що треба відновлювати мережі».

Завдання глобальне, але реальне. Якщо у міста будуть для цього фінансові можливості, акцентує Владислав Атрошенко. При цьому, якщо систематизувати кількість звернень, які стосуються комунальних питань, виявляється, що чимало з них потрапляють у сферу відповідальності приватних управителів. При цьому їх керівники хочуть вирішити свої проблеми коштом комунальних ЖЕКів, а мешканці будинків не знають, що в них є приватний управитель.

Як наслідок подібної діяльності, наразі у Чернігівській міській раді оголошено конкурс, призначення управителя багатоквартирного будинку. Мова йде про територію мікрорайону Шерстянка, Новозаводського району, якою до цього часу опікувався приватний управитель – компанія «Майас Сілтумс». Певні проблеми озвучують і мешканці ОЖБК.

Міський голова доручив узагальнити усю інформацію щодо освітлення у місті. Чітко визначити непрацюючі ліхтарі. А щодо обрізки аварійних дерев, рішення наступне: «Повністю зберіть по території міста цю інформацію, узагальните, поставте в чергу і в чергу поставте бригади».

Усі озвучені на нараді та на зустрічах з людьми поточні питання, знаходяться на особистому контролі у міського голови.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, проблеми, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект