«Чорний піар» у автомашині

У місті Бахмач співробітники поліції Чернігівщини виявили молодиків, які поширювали антиагітаційні виборчі матеріали з ознаками «чорного піару». Ці плакати стосувалися одного з кандидатів у народні депутати по виборчому округу №208. Особи, які їх розклеювали, встановлені. Як виявилося один з причетних також змагається за мандат на цьому окрузі. Повідомили у поліції.Володимир Нідзельський, начальник ГУНП в Чернігівській області:
«Шановні громадяни! На Чернігівщині відбудуться місцеві вибори і довибори народного депутату на окрузі №208, тому до нашої області прикута пильна увага усієї країни та світової спільноти. Позиція поліції чітка і однозначна – ми за чесні і прозорі вибори, без фальсифікацій, підкупів та брудних технологій. А також я хочу, щоб кожен замислився – і той, хто має намір купити голос, і той хто хоче його продати – в обох випадках ви скоїте злочин, який карається до 7 років ув’язнення. Знайте, що у поліції Чернігівщини вдосталь сил, щоб кожен порушник постав перед законом».


Слідчі відкрили провадження за статтею 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права).

Під час огляду транспортного засобу у багажнику поліція виявила рекламну продукцію з ознаками «чорного піару». Її вилучили та долучили до матеріалів кримінального провадження.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: чорний піар, вибори, Бахмач, 208 округ, Володимир Нідзельський, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект