Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Баскетбольний майданчик на території школи №1 офіційно відкрито


Баскетбольний майданчик на території школи №1 офіційно відкрито

10-класник Андрій Писанка, який займається баскетболом, як і решта спортсменів міста, отримали ще один сучасний майданчик для занять. На території чернігівської школи №1 завершили його будівництво і вже цими вихідними тут проведуть перші змагання.Однією з важливих умов для занять цим видом спорту є правильне покриття. Під час будівництва баскетбольного майданчика цю вимогу виконали, аби у разі падінь під час гри, можливість травмуватися була мінімальною.

Ігор Саченко, заступник голови Чернігівської обласної федерації баскетболу: «Це синтетичне покриття, яке дійсно залишає суглоби дітей-баскетболістів здоровими».

Спортивний майданчик тут з’явився завдяки спільному проєкту 1-ї школи і федерації баскетболу, який переміг у «Бюджеті участі». Його можливості дозволяють проводити тренування зі стрітболу і баскетболу. Також є роздягальні для гравців і місця для глядачів.

Ігор Саченко, заступник голови Чернігівської обласної федерації баскетболу: «Нам вдалося реалізувати цей проєкт. Загальна вартість якого складає близько 5 мільйонів гривень. Тепер баскетболісти зможуть займатися баскетболом дійсно в сучасних умовах, які відповідають сучасним нормам, стандартам».

Крім тренувань та змагань серед баскетболістів, цей простір школа планує використовувати і для проведення шкільних уроків фізкультури із залученням елементів цього виду спорту.

Ольга Шелест, директорка школи №1: «Це можливість для дітей не лише проводити уроки фізкультури, а ми можемо відкривати і баскетбольний гурток. У мене є досвідчені вчителі фізкультури, які здатні вести такий гурток. Звичайно, ми щасливі».

Так, як проєкт реалізований у рамках «Бюджету участі», обов’язковою умовою є його загальнодоступність. А тому займатися тут зможуть не лише учні школи.

Вартість готового проєкту близько 5 мільйонів гривень. Аби отримати якісний простір, який відповідає всім вимогам, місто дофінансувало його. Очільник Чернігова під час візиту до закладу зазначив, що його будівництво, як і решта робіт у місті, можливість завдяки сплаченим податкам.

Політику міської влади у питанні капітальних ремонтів закладів освіти диктує кількість учнів. Впершу чергу оновлюють ті школи, де зосереджена більша кількість дітей, поступово рухаючись до менших за розміром, але не важливістю, каже Владислав Атрошенко.

Згадкою про цю подію, школі і її підопічним нагадуватиме баскетбольний м’яч з підписом міського голови, яким на відремонтованому майданчику вперше зіграли баскетболісти. Його, зі слів директорки освітнього закладу, передадуть до шкільного музею.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: баскетбольний майданчик, школа №1, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект