• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові скасували всі святкові заходи


У Чернігові скасували всі святкові заходи

 

26 вересня у рамках святкування Дня міста мав би проходити традиційний конкурс-фестиваль талановитих дітей «Чернігів the best». На Красній площі обласного центру зібралося багато учасників, готових вразити містян і гостей своїми талантами. Та захід так і не відбувся. У зв’язку із національною трагедією, що сталася на Харківщині проведення святкового фестивалю скасували. Заступник міського голови Олександр Ломако піднявся на сцену і повідомив новину.Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Владислав Атрошенко щойно підписав розпорядження про оголошення в Чернігові сьогоднішнього дня, 26 вересня, Днем жалоби в зв’язку з авіакатастрофою, в якій загинуло на даний момент 25 українських льотчиків над Харківщиною. Ми не можемо бути осторонь цієї трагедії і забувати про те, що в країні йде війна. Тому, я розумію, що День міста, свято, багато людей готувалися, діти готувалися, чернігівці чекали на святковий салют до Дня міста. Ми обов’язково зробимо це наступного разу, але сьогодні не день для святкування. Ми припиняємо зараз наш захід і завершимо його обов’язково наступного разу. Щира подяка всім за розуміння. Ще раз з Днем міста».

Діти у розпачі від почутого. Проте батьки цілком підтримують дане рішення.

«Детки расстроились, они готовились, но больше горя произошло в тех семьях, в которых погибли дети».

«Нам очень жаль, но мы готовы в любой момент выступить. Не сегодня, значит завтра. Не завтра, значит послезавтра. Мы готовы. Правда? – Да!».


Питання, на коли саме перенесли фестиваль, наразі вирішується. Про дату і час його проведення, ми обов’язково повідомимо.

Зазначимо, на сьогодні у Чернігові скасували всі розважальні заходи, що були заплановані на День міста. Святкового феєрверку, на який так чекали чернігівці, також не буде.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: святкування, День міста, День жалоби, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект