Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від 26 вересня 39-ий автобусний маршрут повністю замінятиме №27А


Від 26 вересня 39-ий автобусний маршрут повністю замінятиме №27А

27А на заміну 39-го.

У зв’язку зі значним пасажиропотоком, а також численними зверненнями чернігівців із 26 вересня міська маршрутна мережа стане досконалішою.Так, вже від суботи, крім діючого автобусного маршруту №27, що рухається від Олександрівки до лікеро-горілчаного заводу, курсуватиме і 27А – з кінцевою зупинкою на Старобілоуській.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Було прийнято рішення роз’єднати 50 на 50 маршрут №27. Тобто 27А поїде по вулиці В’ячеслава Чорновола до Старобілоуського, а 27, як і рухався до горілчаного заводу, так і буде рухатися. Буде збільшений випуск машин і містяни, які живуть на лікеро-горілчаному заводі, не відчують змін».

Випуск машин на 27 маршруті збільшать до 10 і більше. І таким чином забезпечать щонайменше по 5 одиниць на кожному напрямку з інтервалом руху 10 хвилин у години пік.

Маршрут №27А – це повне повторення 39, який через відсутність перевізника, півтора роки тому вибув із мережі, і який на ділянці до проспекту Миру заміняв 41, а далі дублював тролейбусний маршрут №9. Тепер важливі об’єкти на цьому шляху 27А сполучатиме напряму.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Старобілоуська буде з’єднана з центральною частиною, також з Рокоссовського, з Другою міською лікарнею і Олександрівкою».

Перемовини з приватним перевізником щодо обслуговування цього напрямку тривали майже півроку. Однак, до сьогодні не вистачало водіїв, які працювали б на додаткових машинах.

За словами Олександра Рижого, нині кадрове забезпечення – це проблема у всіх перевізників. Зокрема, і Чернігівського тролейбусного управління. І її вирішення дозволило б вивезти більше рухомого складу на маршрути та покращити міську мережу громадського транспорту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, маршрутки, Олександр Рижий, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект