• Брухт ДальнобойСервис


Салют буде

 

День міста Чернігова наближається і свято не відміняється. Але воно буде цьогоріч не таким масштабним як зазвичай.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Я прекрасно розумію, що питання в тому, чи буде День міста чи не буде, але люди будуть святкувати. Я, як міський голова, прийняв рішення, відмінити концерт. Бо все-таки, якщо ми на центральній площі міста зробимо концерт і буде велике скупчення людей, то це збільшить кількість інфікованих. А це будуть недобрі наслідки і не варто мені бути ініціатором цього питання. Ми відмінили концерт на площі, але свято є свято».

Субота, 26 вересня, стане основним днем святкування. Усі заходи розплановані так, аби не було скупчення людей. Тож з ранку і до вечора на великій сцені триватиме конкурс серед учасників фестивалю «Чернігів the best». О 14-й на Красній площі дефіле військових оркестрів. Поряд – у сквері Богдана Хмельницького – об 11-й відкриється науковий пікнік. Також планують встановити рекорд із запуску летючих зміїв на новій локації біля клумби з хризантемами. На алеї працюватимуть майстер-класи та аніматори.

О 17-й відкриють історико-скульптурну композицію на Валу. Після чого відбудеться вручення дипломів переможцям та учасникам фестивалю «Чернігів the best». А далі на чернігівців очікує концертна програма симфонічного оркестру «Філармонія».


І це ще не все.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «З нагоди Дня міста о 21-й відбудеться салют. Думаю, салют можна спостерігати з будь-якої точки міста і для цього не обов’язково приходити на центральну площу».

У неділю заплановані концертні виступи військово-музичного центру сухопутних військ Збройних сил України – о 12-й у Літньому театрі, а о 18-й – на Малій сцені на Алеї Героїв.

Учасників свята організатори просять дотримуватися карантинних вимог: бути у масках та тримати дистанцію.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День міста, салют, Владислав Атрошенко, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект