Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Облтеплокомуненерго» заблокували роботу


«Облтеплокомуненерго» заблокували роботу

За місяць до старту опалювального сезону виконавча служба заблокувала рахунок акціонерного товариства «Облтеплокомуненерго». Чим це може загрожувати мешканцям Чернігова, запитали у його керівника.Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Блокування – це пеня нарахована за договори, які ми вже сплатили. Це нове таке віяння в період пандемії. Ми вже майже на 99% готові до опалювального період. Але є один об’єкт – це котельня на Староказарменій, де ми робимо повну реконструкцію. Навіть можна сказати, що будуємо нову котельню. Там можуть бути складності з фінансуванням – невиплата заробітної плати».

Як повідомив Віктор Геращенко, в «Облтеплокомуненерго» до старту опалювального сезону планувати завершити за рахунок інвестиційної програми модернізацію котельні на Староказарменій. Це дозволить надавати чернігівцям більш якісні послуги з теплопостачання. Але якщо така енергетична політики у час пандемії триватиме і далі, наслідки можуть бути неприємними для мешканців міста та області.

Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Якщо так буде і надалі, то це вплине на опалювальний період і ми вчасно не розпочнемо опалювальний період. Тому що з 1 жовтня мені потрібно додатково прийняти на роботу 300 операторів і повністю бути готовим до опалювального періоду. Ми кожний місяць платимо більше ніж мільйон за оренду. І все це призупинено».

У п’ятницю було направлено звернення на прем’єр-міністра України, повідомив Віктор Геращенко. Тепер в «Облтеплокомуненерго» очікують відповідної реакції від посадовців. І сподіваються, що в період пандемії мешканців області та Чернігова не залишать без гарячої води та тепла.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віктор Геращенко, АТ «Облтеплокомуненерго», опалювальний сезон, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект