Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Політична реклама на десятках стовпів. Хто «грає» не за правилами виборчого процесу?


Політична реклама на десятках стовпів. Хто «грає» не за правилами виборчого процесу?

Політична реклама чи не на кожному стовпі. Наприклад, на вулиці Гагаріна у Чернігові з електричних опор розтиражовано обличчя однієї і тієї ж людини з використанням окремих кольорів характерних певній політичні силі.

Розклеювання подібних листівок у місцях, де це заборонено є об’єктом уваги співробітників «Муніципальної варти» та громадянської мережі «ОПОРА».Наталія Висіканець, координаторка громадського спостереження громадянської мережі «ОПОРА»: «На даний момент ми дуже багато фіксуємо такої реклами, яка має відповідну кольорову гаму партії «Слуги народу» і на якій значиться ім’я Юрія Тарасовця. Також фіксували таку рекламу на Подусівці партії «Наш край».

Координаторка громадянської мережі «ОПОРА» каже, що вони постійно відслідковують такі процеси у місті і у разі необхідності звертаються до поліції.

Лише 22 вересня ними виявлено до 10 таких випадків у різних мікрорайонах міста.


Наталія Висіканець, координаторка громадського спостереження громадянської мережі «ОПОРА»: «В нас є правила благоустрою міста Чернігова, в яких чітко зазначено, де має знаходитися реклама, яка це має бути реклама, яким чином вона поширюється, які є правила поширення цієї реклами. Тобто власне на це варто звертати увагу потенційним кандидатам, які декларують, що будуть дбати про місто у майбутньому».

Звільняти Чернігів від незаконної реклами один із обов’язків співробітників «Муніципальної варти». Крім того, що фіксують такі правопорушення, вони ще й звільняють від кілограмів макулатури стовпи, кіоски і зупинки громадського транспорту. І від початку виборчого процесу цієї роботи тільки додалося.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Хочу звернутися до всіх представників політичних сил нашого міста, які зараз балотуються – чи-то в мери, чи в міську або обласну ради. Прошу вас не забруднювати наше місто і з повагою ставитися до нього. І не розповсюджувати ту політичну інформацію, яку ви клеїте на деревах, стовпах, кіосках і інших місцях, де приходиться працювати комунальним службам, які від цього тільки страждають, віддираючи те, чим ви забруднюєте».

Міський голова Владислав Атрошенко 2 вересня підписав необхідне розпорядження, яким визначені місця, де дозволено розміщувати політичну рекламу. З їх переліком можна ознайомитися на сайті муніципалітету.

Наталія Висіканець, координаторка громадського спостереження громадянської мережі «ОПОРА»: «Ми перевіряли, відповідні дошки розставлені за цими адресами, які вказані в цьому рішенні. І дуже шкода, що така реклама з’являється в місцях не передбачених для цього».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: політична реклама, порушення, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект