Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Реконструкція баскетбольного майданчика у школі №1 добігла кінця


Реконструкція баскетбольного майданчика у школі №1 добігла кінця

Ідеальне гумове покриття, глядацькі трибуни, новенькі баскетбольні кільця та сучасна зручна роздягальня. Капітальна реконструкція баскетбольного майданчика на території школи №1 нарешті добігла кінця. Всі роботи повністю завершені. Об’єкт готовий до експлуатації.Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «На минулому тижні підрядником були повністю завершені роботи, вивезене сміття, приведено територію до ладу і вже повністю підключене освітлення. Вартість проєкту – 5,2 мільйони гривень. Однак підрядною організацією були виграні торги через систему «Прозоро», тому сума була меншою – це 4,7 мільйони плюс додаткові роботи, тому це приблизно 4,9 мільйонів гривень. Проєкт робився протягом цього року. Відбулися невеличкі затримання, але це пов’язано з додатковими роботами, певними мережами, підключеннями до мереж, зміною покриття на більш якісне, більш гнучке для гри в баскетбол».

На свої уроки фізкультури, які проходитимуть за теплої погоди, на майданчику з нетерпінням чекають учні школи.

За словами директорки Ольги Шелест, на базі школи працюватиме баскетбольний гурток. Він діяв і раніше, але діти займалися виключно у спортзалі. Тепер же охочих займатися баскетболом за таких комфортних умов, побільшає, впевнена директорка.

Урочисто відкрити майданчик планують цієї п’ятниці. А вже у суботу баскетбольна спільнота проведе тут своє перше змагання. Звичайно, з дотриманням всіх вимог адаптивного карантину.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №1, баскетбольний майданчик, Ольга Шелест, Олександр Макаров, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект