• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Агітаційним матеріалам не місце на стовпах та парканах


Агітаційним матеріалам не місце на стовпах та парканах

Паркани, електроопори, дерева, стіни магазинів та багатоповерхівок не місце для розклеювання агітаційних листівок та плакатів.Зі стартом виборчої кампанії представники виборчих штабів приступили до розповсюдження агітаційних матеріалів. Сотні відповідних листівок з’явились і у Прилуках, більшість у неналежних для цього місцях.

Розклеювання агітаційних матеріалів у непередбачених для цього місцях є порушенням правил благоустрою нашого міста. Відтак, контроль за дотриманням відповідних правил з боку представників політичних сил у Прилуках покладене на комунальне підприємство «Муніципальний контроль».


Антон Завгородній, начальник КП «Муніципальний контроль»:
«Ми будемо направляти рекомендаційні листи з проханням вживати заходів щодо розміщення агітаційних листівок винятково на дошках оголошень. Особи, які будуть розміщати оголошення на невстановлених місцях будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. Штрафи від 340 до 1360 гривень – це якщо особа попадається вперше. Коли особа попадається вдруге, штраф буде підвищуватися».

«Муніципальний контроль» Прилук звертає увагу на чіткі правила та місця для розклеювання політичних листівок та реагує на вже здійснені порушення. Адже куточки для розміщення оголошень, реклам та агітаційних матеріалів є заздалегідь визначеними рішеннями виконавчого комітету Прилуцької міської ради.

Антон Завгородній, начальник КП «Муніципальний контроль»:
«Дозволяється розміщувати на дошка оголошень, оскільки це буде досить цивілізований спосіб».

Сюжет: ТК «Прилуки»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: агітаційна реклама, Антон Завгородній, порушення, ТК «Прилуки»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект