Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На Гончій зносять небезпечні сараї


На Гончій зносять небезпечні сараї

На прибудинковій території, що по вулиці Гонча, 50, з самого ранку працює спецтехніка. Тут розпочали демонтаж старих занедбаних сараїв, які знаходяться вкрай аварійному стані та без належної документації.Небезпечні дерев’яні конструкції протягом багатьох років заважають мешканцям сусідніх будинків, адже тут розташовуються дитячий майданчик, де щодня граються діти. Хиткі споруди становлять загрозу, адже будь-якої миті можуть травмувати дитину або ж взагалі призвести до трагічних наслідків.

До того ж у сараях та біля них багато скла, цвяхів і всілякого антисанітарійного мотлоху, скаржаться місцеві мешканці.

Людмила Цибул, мешканка будинку по вулиці Гонча, 52А: «Були випадки, коли діти падали прямо із тих сараїв. Один хлопчик впав і був травмований».

Людмила Цибал мешкає якраз навпроти сараїв. Вже тривалий час жінка переймається даними спорудами. Адже сама має онуку і знає, яка небезпека спіткає дітей біля цих розвалених будівель. Неодноразово писала вона листи до різних інстанцій з проханням допомогти вирішити питання і знести ці споруди. Та все було марним, доки одного разу жінка не звернулася до «Муніципальної варти».

Жінка та сусіди радіють, що нарешті їм почули. До останнього люди не вірили у допомогу, адже не минуло і двох тижнів, як збиралися у дворі будинку з представниками «Муніципальної варти» обговорювати болюче питання, а вже сьогодні майже готовий результат.

На звернення громадян цих будинків «муніципали» зреагували миттєво.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Ці сараї були винесені на розгляд виконавчого комітету щодо їх демонтажу. І там одноголосно було прийнято рішення про їх демонтаж. Тут вже були прибрані два гаражі, які були з ознаками незаконних. Залишився тільки один законний. Зараз ця площадка звільниться, я думаю, всім мешканцям міста і дітям тут буде і яскравіше, і гарніше. Тепер треба вирішувати питання щодо благоустрою цієї території. Тут має ставитися якийсь парканчик, засаджуватись якимись деревами і відповідно це має мати якийсь гарний вигляд».

За словами Віталія Хрустицького, питанням благоустрою після завершення демонтажу займатимуться комунальне підприємство «Деснянське» і ОЖБК.

Віталій Хрустицький, начальник КП «Муніципальна варта»: «Будемо вирішувати з двома директорами цих балансоутримувачів щодо встановлення огорожі на цій території. Вони мають врахувати думку мешканців прилеглих будинків, поспілкувавшись з цими людьми, що тут має бути».

Демонтажу на цій ділянці підлягають близько 15 сараїв. За два дні роботи обіцяють завершити. Все сміття мають вивезти на полігон твердих побутових відходів і повністю очистити цю територію.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сараї, Гонча, Віталій Хрустицький, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект