Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Конкур оголошено: у Чернігові обирають генеральних директорів медзакладів


Конкур оголошено: у Чернігові обирають генеральних директорів медзакладів

У 5 медичних закладах Чернігова обиратимуть генеральних директорів. На засіданні виконавчого комітету 22 вересня погодили склад конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на вакантні посади генеральних директорів Чернігівської міської лікарні №2 та №4, пологового будинку, 2-ї дитячої та дитячої стоматологічної поліклінік.Владислав Кухар, начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради: «Коли буде опубліковане це рішення виконкому, з завтрашнього дня комісія оголошує конкурс і буде приймати заяви від претендентів до 9 жовтня. Необхідно звертатися до Управління охорони здоров’я, а ми потім звертаємось з цими документами до відділу кадрів».

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Конкурс відкритий. І всі, хто відповідає вимогам законодавства і вимогам рішень виконкому по оголошенню по конкурсу, можуть до 9 жовтня звертатися до Управління охорони здоров’я і пробувати свої сили на заміщення вакантних посад головних лікарів».

На засіданні виконкому також внесли зміни та доповнення до попереднього рішення виконкому щодо переліку об’єктів житлово-комунального господарства і інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2020 рік, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.


Ярослав Куц, начальник Управління ЖКГ ЧМР: «Два основних питання. Перше – це розподілення депутатських коштів. Друге – за рахунок зменшення коштів по об’єктам: капітальний ремонт Київської, капітальний ремонт Красносільського, капітальний ремонт Ремісничої, реконструкція самопливного колектору по Олександра Самійленка та капремонт ліфтів житлових будинків, тому збільшити кошти на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі на 27600, на знесення окремих засохлих дерев – мільйон і встановлення дитячих майданчиків – мільйон гривень».

Розглянули також питання щодо перекриття на один день руху транспорту по вулиці Київській.

Микола Сироватка, представник ПП «Чернігівгазсталь»: «Для прокладки підземного газопроводу потрібне перекриття вулиці Київській 1 жовтня з 9 до 17 години».

Перекриття 1 жовтня вулиці Київської від вулиці Грибоєдова до вулиці Кибальчича на виконкомі погодили.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: медзаклади, конкурс, генеральний директор, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект