Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів святкуватиме День міста із салютом, за який, як і за сцену, платитиме не місто


Чернігів святкуватиме День міста із салютом, за який, як і за сцену, платитиме не місто

Концертом академічного симфонічного оркестру та святковим феєрверком, дозвіл на який надали на засіданні виконкому. Так у Чернігові відзначатимуть День міста.Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму: «26 вересня під час святкування Дня міста заплановано проведення салюту, тому виникла необхідність отримати відповідне погодження від виконавчого комітету Чернігівської міської ради».

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Це, мабуть, перший випадок в історії Чернігова, коли хтось за цим погодження звернувся. Але ми, як міська влада, маємо показувати приклад і не порушувати прийняті нами ж рішень. Без великих концертів, без великих заходів, але все одно урочисто День міста ми відсвяткуємо».

Від великого концерту Монатіка місто відмовилося у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції, аби не створювати великого скупчення людей. Натомість, суботнього дня, крім симфонічного оркестру та салюту, містяни зможуть насолодитися ще й виступами чернігівських талантів в рамках фестивалю «Чернігів the best».

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ми просимо людей не скупчуватися в одному місті. Його буде видно з різних локацій, тому не обов’язково всім в цей час знаходитися на Красній площі».

Скасували цього року і традиційний парад оркестрів від Красної площі до підніжжя Катерининської церкви. Натомість, ці колективи індивідуально розважатимуть містян у різних мікрорайонах у неділю, 27 вересня.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «Ні святковий салют, ні сцена, на якій буде проходити фестиваль «Чернігів the best», не оплачується жодною копійкою з бюджету міста».

Також рішенням виконкому утворено конкурсні комісії для проведення відбору кандидатів на зайняття посад генеральних директорів в лікарні №2 та №4, дитячій поліклініці №2, а також стоматполіклініці та пологовому будинку.

Олександр Ломако, заступник Чернігівського міського голови: «У нас конкурс відкритий і всі, хто відповідає вимогам законодавства і вимогам рішень виконкому, може до 9 жовтня звертатися в Управління охорони здоров’я і пробувати свої сили на заміщення вакантних посад головних лікарів».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День місто, виконком, святкування, салют, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект