• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Селяни з Чернігівської області завершили 2-місячний фітнес-марафон


Селяни з Чернігівської області завершили 2-місячний фітнес-марафон

До фіналу дійшли не всі. але все одно з результатом. Жителі села Плиски на Чернігівщині завершили фітнес марафон. Впродовж 2 місяців двічі на тиждень вони просто неба, на очах своїх ошелешених односельців, займалися спортом заради краси і здоров’я. І їм є чим тепер похизуватися перед всією країною. В цьому переконалась і Валентина Доброта.На останнє тренування жінки вишикувалася у куртках. Але тренер спуску і наостанок не дає.

Все почалося на початку серпня. До Плисків з Ніжина став приїздити тренер. Двічі на тиждень, заради цих жіночок, він долав 100 км.

І ось фінальне зважування. В одних розчарування, в інших емоції зашкалюють. Фітнес результати закріплюють замірами об’ємів. Арифметичну різницю команди вираховує спеціальна незалежна комісія. За 40 днів тренування кістяк команди, а це 10 людей, втратив в об’ємах 30 см, а у вазі 22 кг. Ось із кого треба брати приклад.

Але кількість втрати ще більше. До Плисківської громади входить 5 сіл, це майже 3 тисячі населення. На фітнес-марафон зголосилися не більше півсотні, а до кінця витримала лише п’ята частина команди. Навіть група підтримки, на перші тренування приходило ледь не півсела, витріща значно скоротилася.

Вага Людмили Ілляшенко ще на початку марафону йшла до низу. Вона була серед претендентів на перемогу. Всій країні влітку показала порожній холодильник. А її чоловік заявив про свою цілковиту підтримку. Але потім щось пішло не так.

Людмила Ілляшенко, учасниця фітнес-марафону: «Не добавилося ваги – це вже результат. Чесно сказати, спорт не дуже моє. Але старалася. Старалася як могла».


Перше місце, а це ще й 3 тисячі гривень, гроші надав односелець, котрий забажав лишитися невідомим, дісталося 54-річній Тетяні Ганзюк, з персональним рекордом мінус 8 кіло.

Тетяна Ганзюк, переможниця фітнес-марафону: «Ці гроші потрачу на килим і буду займатися кожен день посеред хати».

Тренер фітнес-команди Сергій Сорокин як ніхто знає, скинути зайві кіло значно легше, аніж утримати результат. Тому своїм, уже колишнім підопічним, обіцяє сюрпризи.

Сергій Сорокін, майстер спорту: «Нет такого, что вы накачались и на всю жизнь остались таким. Это надо поддерживать. И нежданчики я им гарантирую. Я буду приезжать контролировать. Они мне стали как родные. Мне уже тут предлагали и корову, и дом».

Сільська головиха Марина Вірко хоч через травму і зійшла з дистанції ще на другому тренуванні, тепер сама опікуватиметься м’язами громади.

Марина Вірко, голова Плисківської ОТГ: «Будемо вже переходити у тепле приміщення. Там у нас є й тренажери. Я вже собі приблизну програму розробила, по якій ми будемо працювати».

Жінки, незалежно від власного результату кажуть, що всі, хто дійшов до фіналу переможці. Насамперед вони перемогли себе. Частина з них на тренування долала по 15 км в один кінець на велосипедах.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фітнес-марафон, село Плиски, Сергій Сорокін, тренування, Марина Вірко, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект