Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перші гонки Чемпіонату України з літнього біатлону


Перші гонки Чемпіонату України з літнього біатлону

Карантин літньому біатлону не завада.

22 вересня на чернігівській лижній базі розпочалися всеукраїнські змагання. Участь у них взяли титуловані спортсмени з Тернопільської, Чернігівської, Сумської, Київської областей та міста Київ.

Чемпіонат України проходить з дотриманням усіх профілактичних заходів.Турнір стане відбірковим етапом на перший навчально-тренувальний збір за кордоном, який запланований на листопад 2020 року в Німеччині.

Переможцем серед чоловіків став 33-річний чернігівець Артем Прима.

23-річний Богдан Цимбал уродженець міста Суми. Займається цим видом спорту вже 12 років. Він прибув на фінішну пряму другим. Та поділився своїми враженнями від заїзду.

Богдан Цимбал, срібний призер Чемпіонату України зі спринту: «Сегодняшний спринт дался в принципе неплохо. Разложил силы по всей дистанции, то есть не начал быстро, а начал с хорошим боевым темпом, но с небольшим запасом. Сработал сравнительно неплохо на рубеже, хотелось лучше. А так, в принципе, я доволен».

У Чемпіонаті України зі спринту взяли участь 46 чоловіків та 36 жінок. Перше місце зайняла Олена Підгрушна (м. Київ), друге – Анастасія Меркушина (Тернопільська область), третє – Анастасія Кривонос (Сумська область).

Змагання триватимуть до 26 вересня. Любителі біатлону мають змогу слідкувати за ним в онлайн режимі на офіційному сайті біатлону.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чемпіонат України, біатлон, спорт, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект