Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Через хасидів сотні вантажівок застрягли на пункті пропуску «Виступовичі»


Через хасидів сотні вантажівок застрягли на пункті пропуску «Виступовичі»

Черги на кордоні з Білоруссю на Житомирщині. У пункті пропуску «Виступовичі» вишикувалися сотні вантажівок. Навантаження там зросло через закриття пункту пропуску «Нові Яриловичі». Саме через нього до Умані на святкування юдейського Нового року намагалися потрапити тисячі хасидів. Детальніше у сюжеті.Черга вантажівок починається за 10 км від білоруського кордону. Водії роздратовані. Кажуть, холодні і голодні стоять уже третю добу і дуже втомилися. Довкола немає ні туалетів, ні магазинів.

Такі черги на «Виступовичах» тому що закритий сусідній контрольно-пропускний пункт «Нові Яриловичі». Минулого тижня кордон намагалася перетнути група хасидів. А оскільки в Україну в’їзд іноземців тимчасово заборонений через коронавірус, КПП Уряду довелося закрити. Тож усі авто спрямили сюди. А тут до цього часу уже накопичилось кілька сотень вантажівок, які везли бітум на будівництво доріг.


Через те, що фури з бітумом дуже сповільнювали чергу, інші далекобійники заблокували їм проїзд. Довелося втрутитися керівництву прикордонної служби та Київської митниці.

І хоч пункт пропуску у «Нових Яриловичах» уже відкрили, черги у «Виступовичах» вже ще є. На українському боці накопичилось 300 автівок, зі сторони Білорусі їх удвічі більше.

Пропуск автівок надвечір нарешті пожвавився. Але на те, щоб повністю ліквідувати чергу, за прогнозами прикордонників потрібна ще мінімум доба.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кордон, КПП «Виступовичі», Нові Яриловичі, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект